Staňte se princeznou večírků!

/ Redakce

Na večírky nemusíte nosit jen elegantně uhlazené drdoly, popusťte uzdu své fantazii a nechte si vykouzlit jedinečný stylový doplněk z vašich vlasů!

Uhlazené drdoly jsou pasé, do kurzu se dostávají účesy zajímavé i lehce extravagantní, které vám budou slušet.

Představujeme hladce pletené prameny, které jsou tvarované do stylizované mašle sloužící v celkovém dojmu jako naprosto originální doplněk celého vzhledu. Designová záležitost, která si zakládá na preciznosti a citu pro vyváženost celého mistrovského díla.

Účes vám hravě zvládne vytvořit vaše kadeřnice a oslovit můžete například i kamarádku, které poslouží následující  návod. Pomocníky jsou v tomto případě především stylingové produkty Kérastase Paris – suchý šampon ve spreji Powder bluff a Laque Couture s anti-frizz efektem.

Večírkový účes Princess style krok po kroku

 

1a,b)  Do umytých a vyfoukaných vlasů aplikujte suchý šampon ve spreji Powder bluff od Kérastase Paris pro vytvoření správné textury vlasů. Vlasy si rozdělte do dvou sekcí. Sekci 2 ve tvaru trojúhelníku si oddělte pěšinkami od poloviny očí. Vrchol trojúhelníku končí na temeni (na spojnici mezi špičkami uší).

ps005 copy ps004 copy

2)      Vlasy v sekci 1 natočte kulmou nepravidelně do všech směrů pro pohyb vlasů.

ps006 copy

3)      Plochým kartáčem vyčešte nakulmované vlasy do culíku na temeni.

ps007 copy

 

4)      Vlasy v culíku natupírujte plochým kartáčem a vlasy spleťte do copu.

ps008 copy

5)      Cop obtáčte kolem gumičky, aby pletenec byl co nejvyšší. Konec copu připevněte pod pletenec sponkami. Lakem Laque Couture od Kérastase Paris cop zafixujte a dodejte finální texturu.

ps009 copy

6)      Vlasy v sekci 2 natupírujte plochým kartáčem a zapleťte francouzským copem z jedné strany k culíku. Konec francouzského copu připevněte pod pletenec. Za pomoci prstů a vlásenek dotvarujte francouzský cop ve tvaru patky.

ps010 copy

 

Foto: Tomáš Lébr