StriVectin: V čem tkví kouzlo americké pečující značky

/ Lenka Komrsková

Najděte své favority v boji se stárnoucí pletí.

Všechny produkty péče o pleť americké značky StriVectin obsahují vysoce výkonné přísady pro péči o pleť vždy v kombinaci s patentovanou molekulu NIA-114™ objevenou během výzkumu rakoviny kůže, která posiluje kožní bariéru a podporuje výkon ostatních složek pro viditelnou změnu na pokožce. Tuto patentovanou formuli obsahují všechny produkty StriVectin a u jiných značek ji nenajdete.

Nejmodernější produkty StriVectin jsou podrobené přísným klinickým testům. Prokazatelně a viditelně snižují známky stárnutí a zajišťují zdravý, mladistvý vzhled.

Produkty StriVectin jsou jedny z nejlepších řešení v boji proti stárnutí a péče o pleť. Jsou vytvářeny ve spolupráci s předními světovými odborníky a jsou založeny na vysoké účinnostipatentovaných technologiích a bezpečnosti potvrzené klinickými studiemi.

Produkty StriVectin jsou cruelty free – nebyly testovány na zvířatech, jsou hypoalergenní, s přírodními složkami, bez parabenů, sulfátů, silikonů a bez dalších škodlivin.

StriVectin Blue Rescue Clay Renewal Mask

Jílová maska pro čistou a hydratovanou pleť. Objevte přívalovou vlnu vyživujících oceánských extraktů, probiotik a patentované technologie NIA-114™, které blahodárně působí proti viditelným známkám stárnutí a unavené pleti. Masážní jílová maska se aktivuje masírováním a mění svou barvu z bílé na modrou. Zanechává pokožku příjemně hladkou, správně hydratovanou a pevnou.

Proč si jílovou masku zamilujete:

  • Rozjasní pokožku za pouhých 10 minut.
  • Dokonale čistí póry.
  • Zanechává pleť hydratovanou a ideálně vyživenou.

Pro koho je určený? 

  • Ženy i muži, od 20 let.

Cena 1 290 Kč, k dostání na www.aurio.cz, kde je 20% sleva na veškerý sortiment, můžete použít i slevový kód pro první nákup: prvninakup20.