Styl v prvních řadách přehlídek haute couture

/ Redakce

Pařížský týden vyplněný uměním v podobě haute couture je definitivně za námi. Nezbývá nám nic jiného než rekapitulovat to nejlepší z mola a zároveň si připomenout i slavné hvězdy, bez nichž by tato událost nebyla to pravé ořechové.

Týden vysoké krejčoviny ve francouzské metropoli se za řadu let stal velice oblíbenou událostí, jež si nenechá ujít spousta známých osobností, od hereček, redaktorek přes zpěvačky či opravdové módní milovnice.

Přehlídková mola nám nabídla nádhernou podívanou, ale stejně tak tomu bylo v jejích prvních řadách či zákulisí. Mnohé z nich si nenechala ujít obávaná Anna Wintour a neodradilo ji ani husté sněžení, před kterým ji ochraňovaly dlouhé nápadité kabáty. a vysoké kozačky.

Paris Fashion Week - Dior Fashion Show - Arrivals

PFW - S/S 14 - Giambattista Valli

Roztomilé krátké huňaté kabátky mají letos zelenou, předvedla je čínská herečka a modelka Zhang Ziyi, modrou variantu zase  žurnalistka Alexandra Golovanov.

Paris Fashion Week - Dior Fashion Show - Arrivals

Paris Fashion Week - Dior Fashion Show - Arrivals

V první řadě jste mohli zahlédnout Kim Kardashian, která začíná být nazývána novou módní ikonou, což rozhodně díky světlému kompletu a výrazným doplňkům předvedla.

Kim Kardashian attends the Stephane Rolland show

Celebrity se přes týden vytasili s klasikou v podobě košil a pouzdrových sunkní, do černé se zahalila například vždy prudce elegantní herečka Jessica Alba. Carine Roitfled vsadila na černobílou kombinaci včetně velkého deštníku.

Christian Dior Spring/Summer 2013 Haute-Couture Fashion Show

Paris Fashion Week - Dior Fashion Show - Arrivals

Našli se ovšem i tací, kteří vsadili v pochmurném počasí na barevnou paletu. Nemohla chybět nepřehlédnutelná Anna dello Russo ve svém detailně propracovaném kabátku a růžové hučce doplněné o oranžovou kabelku. O něco dál zašla Cosima Ramirez, její outfit nešlo rozhodně přehlédnout.

Celebrities attend Christian Dior fashion catwalk

PFW - S/S 14 - Giambattista Valli

 Foto: Profimedia.cz