-->

Stylově i v mrazech: Jak se obléct, když je jaro ještě daleko

/ Tereza Spilková

V posledních týdnech nás počasí opravdu nešetří. Mrazy, led a sníh si nejspíš ještě pár dní užijeme. Pokud vám stejně jako nám už docházejí outfity a vaše zimní uniforma už vás nebaví, máme pro vás inspiraci od těch nejpovolanějších.

Vrstvy, kabáty, kožichy, teplé boty a čepice. Nic moc jiného se v podobném počasí ani nosit nedá. I tak ale můžete být stylová a vypadat cool. Své o tom vědí i fashionisté po celém světě. Kterým, zdá se, inspirace rozhodně nedochází.

Pokud už máte svého zimního šatníku dost, a nemáte chuť si kupovat nic nového, stačí staré kousky netradičně zkombinovat. Pomůže také nová šála nebo čepice. Hlavní záchranou v podobném počasí je ale vrstvení. A rozhodně neplatí, že kabát patří přes svetr. Se svetry i bundami si můžete hrát, jak je libo. Hrajte si s délkami i siluetami. 

A trik přímo od dokonalé Olivie Palermo na závěr. Pokud vás už nebaví váš kabát, dodejte mu novou energii pomocí pásku.

Vše je o detailech a často pomůže se na starý kousek podívat jinýma očima. 

kate

Vše je o doplňcích. Šátky, kabelky i čepice dokáží opravdu hodně. Nemusíte tedy rovnou kupovat nový kabát. Stačí na to jít chytře.

maja

Nezpomeňte ani na správné boty. Ty dokáží s outfitem doslova zázraky.

olivia

Pokud nosíte kabáty rozepnuté, nechte vyniknout to, co nosíte pod nimi. Vykukující huňatý svetr, kardigan či dlouhá košile. To bude váš nový stylingový trik. wyh

Sportovnější bundy vypadají skvěle s jednoduchými klasickými doplňky. Například parky či bundy puffa snesou i malou a elegantní crossbody kabelku.

lindann

A co vás zachrání, když si budete po stopadesáté oblékat stejný kabát, ale budete chtít, aby vypadal úplně jinak než pokaždé? Výrazné doplňky.

parissster

Ani v zimě se nemusíte vzdávat slunečních brýlí. Právě naopak, ostré slunce a vítr vás už nepřekvapí. O tom, že brýle jsou častokrát ten nejlepší doplněk, ani nemusíme mluvit.

pariss

 

Foto: Pinterest.com, collagevintage.com