Tajemství postoje Victorie Beckham

/ Redakce

Nejsledovanější módní ikona ví, jaký postoj má zaujmout, aby na každé fotografii vypadala skvěle.

Victoria Beckham má sice znovu zazpívat na závěr olympijských her v Londýně se skupinou Spice Girl, ale za zpěvačku ji svět už příliš nepovažuje. Nicméně právě tato skupina ji katapultovala do hledáčku módních fotografů, ale především papparazziů, kteří svádí boj o tu nejlepší fotografii. Po uzavření manželství s jedním z nejlepších fotbalistů planety Davidem Beckhamem se boj takřka zdvojnásobil. Victoria se však nikdy netajila tím, že tato pozornost jí rozhodně není nepříjemná a fotografům nijak neutíká. Ba právě naopak. Ve chvíli, kdy se z ní stala vedle zpěvačky, manželky i módní ikona a návrhářka, blesky fotoaparátů téměř vyhledává. A protože je sama sebou posedlá a vždy chce vypadat nejlépe jak, to jde, můžeme ji vždy vidět i v dokonalém postoji, který se prakticky nikdy nemění.

Levá noha je vždy vpředu, focena je lehounce z profilu, brada nepatrně směřuje dolů, nikdy nejsou vidět zuby, oči tajemně hledí na nás diváky, kteří její fotografie hltají pohledy.Victoria ví, jak uchvátit, jak zůstat  navzdory vysoké popularitě a veřejnému soukromému životu, tajemná s uhrančivým pohledem, za kterým nikdy nevidíme, co si ona vlastně myslí. Victorii prostě vždy záleží na tom, aby za každou cenu a při každé příležitosti vypadala neodolatelně a perfektně. Ona chyby neuznává a stejně tak přistupuje k celé své rodině, o kterou se na rozdíl od jiných hvězd, ráda dělí s veřejností. Sladěnost, dokonalost, perfekcionismus, tajemnost, profesionalitu, disciplínu můžeme vidět snad z každé uveřejněné fotografie.

Radost ze života ukazují především muži jejího života, které fotograf zastihl častěji s úsměvem na rtech. Protože ona sama ten upřímný ukazuje jen střídmě a stejně tak i její dcera, kterou fotografové rovněž jen velice málo zastihli usmívat se. Zkrátka Victoria jistě svou dceru poučuje již od plínek, jak je důležité skvěle vypadat. Moc dobře ví, jak silný tlak bude na její dceru Harper Seven vyvíjen v průběhu času, jelikož je to zkrátka dědička nejen módního jména.

 

Foto: facebook.com/victoria beckham

1 Comments

Leave a Comment