Tajná vánoční přání redakce Iconiq.cz

/ Michaela Hošková

Vánoce se nezadržitelně blíží a my se snažíme plnit přání našich blízkých. Ale co si přejeme my sami? To často nikdo netuší. Dopis Ježíškovi od určitého věku už neposíláme, a tak jsem požádala svou redakci, aby ten dopis do jedné schránky poslali, do té mé emailové.

Byla jsem zvědavá, co si lidé kolem mě přejí a jak moc splnitelné jejich přání jsou. Krásné na tom všem je, že si každý z nás přeje úplně něco jiného, ale na jedné jediné věci jsme se shodli všichni. Bohužel právě toto přání splnit nelze zazvoněním kouzelného zvonečku. Toto přání má v ruce náš osud než my sami, i když často mu jdeme vstříc. Je to zdraví. Přání, o kterém malé děti nemají ani tušení a s přibýváním let ho vyslovujeme častěji a častěji. Já si ho přeji, abych mohla vychovat své děti. Přeji si ho pro svého syna, i když vím, že se to k mé úplné spokojenosti nikdy nesplní.

Naše grafička Majda si ho přeje z toho důvodu, že v raném věku přišla o maminku, a tak zná jeho hodnotu více než kdokoli jiný. Popravdě si ani nepamatuje, co si přála jako malá. Většinou to byl velice dlouhý seznam hmatatelných věcí. Přála si tajně vidět Ježíška a rozluštit jeho existenci. Byla natolik otravná, že své rodiče zlomila k tomu, aby jí řekli pravdu. Postupem času se z hmatatelných věcí staly nehmatatelné a na hony vzdálené věci realitě. A teď? Teď by si přála najít pod stromečkem balíček zdraví, o který by se mohla podělit, jelikož její rodinu znovu atakovala zákeřná nemoc a opět věřit na Ježíška. Tak sakra Ježíšku, trochu se snaž!!!

Redaktorka a fotografka Kamila si přeje poznat New York a znovu se podívat do milovaného Tokya. O tom prý už s Ježíškem mluvila, hodná taky byla, tak by ji alespoň jednu cestu mohl splnit, to by si opravdu ze srdce moc přála. Reálné dárky budou prý o něco praktičtější, a o to s větší radostí je přijme. Ježíšek jí prý slíbil nový objektiv a strojek na tvorbu těstovin. Sama sobě i blízkým by přála větší životní pohodu a rovnováhu, kterou při dnešním životním tempu někdy obtížně hledáme. Ježíšku koukej přání vyplnit. My chceme těstoviny ochutnat a máme v plánu mnoho dalších fotoreportáží:-).

30910_1327197779113_4441545_n

A co si přeje naše módní redaktorka Ema? První přání si již splnila sama, pořídila si knížku Slečny. Ale jinak svou vášeň pro módu Ema zkrátka nezapře. Po stromečkem by ráda našla zelený kalhotový kostýmek od Lay Sedlákové, modrý strukturovaný kabát od Chatty, kalhoty ze zimní kolekce a šaty z letní kolekce od Jindry Jansové, šaty s proužkem a prošívanou vestu od PBL Prague, mikinu s hranatými rukávy od Odivi, “bačkůrky” od Zuzany Serbák, čepici od Péti Ptáčkové a nakonec “kraví” kabelku od Ether. A já už mám v harmonogramu na příští rok zapsáno…“nafotit opět stylový deník s Emou”.

1460294_633003040074961_1233708248_n

Bloggerka a redaktorka Monika má velmi pochvalná přání:-). Přeje si hromadu nápadů na originální články pro Iconiq. Ježíšku, k tomuto přání se prosím připojuji!!! V krabici s velkou mašlí by ráda našla i chuť a trpělivost pro psaní diplomové práce a taky hodně velký a stylový kufr, protože by ráda v roce 2014 mnohem více cestovala, než tomu bylo doposud.

rimowa_salsa_deluxe_3suiter

A co si přeji já? Jako jediná matka v redakci přemýšlím více o dárcích pro své děti. A tak na mém seznamu najde Ježíšek lego a koníky. Osobně bych pod stromečkem ráda našla mou vysněnou kabelku Chanel a lístek na další koncert kapely Nickelback. Tedy kdyby mě pod stromečkem chtěl zazpívat Chad Kroeger osobně, začala bych opět věřit na Ježíška:-).

734425_620692294653641_1195043480_n

A jak dlouhý je váš seznam pro Ježíška? Ať jakkoli, my vám přejeme jejich naplnění.

Foto: Redakce