Tak nakonec ano!

/ Redakce

Spekulace, které se nesly v únoru napříč celým módním i novinářským světem o tom, že první dáma USA Michelle Obama bude podruhé na titulní straně amerického vydání časopisu Vogue, se právě potvrdily.

Všichni tuto událost očekávali již v březnovém čísle, takže ve chvíli, kdy se z titulní strany na nás usmívala Beyoncé, se spekulace rozplynuly. Anna Wintour zkrátka ví, jak celý svět překvapit a šokovat. To je jistě jeden z hlavních důvodů, proč stále sedí na té nejmocnější módní židli světa a to plným právem.  Tato významná šéfredaktorka se v minulosti několikrát rozhodla dát partnerku významného politika na titulní stranu. Mezi takové patřila Hillary Clinton nebo Laura Bush, ale zatím žádné se nepoštěstilo získat tento „post“ dvakrát. Michelle Obama se to podařilo. Těžko říci zda díky svému charisma a přirozené eleganci nebo zkrátka proto, že sama Anna Wintour jejího manžela velmi podporovala během prezidentské kampani.

Fotoaparátu se opět ujala slavná stálice ve svém oboru Annie Leibovitz. Jejich první společná práce proběhla v březnu roku 2009, kdy si Michelle Obama oblékla šaty návrháře Jason Wu. Tentokrát stylisté oblékli Michelle do modrých šatů značky Reed Krakoff a uvnitř magazínu ji najdete okouzlující a hledící do dáli v zeleném svetru a dlouhé široké sukni téže barvy od předního amerického návrháře Michaela Korse.

Po přečtení tohoto článku a zhlédnutí fotografií, se nabízí otázka, jestli i naše první dáma bude atakovat titulní strany předních módních časopisů u nás.

Zdroj: Facebook.com – Vogue
Foto: Annie Leibovitz