Thierry Mugler představuje limitovanou novinku pro muže

/ Redakce

Po více než 20 let Thierry Mugler projevuje svůj talent jako tvůrce vůní – vášnivý, svobodomyslný a odvážný umělec.

Svou první pánskou vůni uvedl Thierry Mugler v roce 1996. A*Men, výrazná a silně mužná vůně, která odvážně kombinuje intenzivní a kontrastní ingredience – pačuli, kávu a vanilku. A*Men je Muglerovým ztělesněním mužné vize nadčasového, moderního a futuristického hrdiny.

Vůně vyvolává odvážného ducha, vnitřní sílu a lásku člověka, který si představuje sám sebe jako vítězného hrdinu.

V průběhu času A*Men vyprávěl příběhy v jednotlivých kapitolách založených na různých čichových variantách. Svého charismatického hrdinu nabízí v několika skutečných čichových oslavách plných emocí – povznášející kávovou edici A*Men Pure Coffee uvedenou v roce 2008, vzdání holdu lahodným likérům s kolekcí A*Men Pure Malt z roku 2009 umocněnou zráním v dubových sudech a A*Men Pure Havane z roku 2011 se zvýrazněnými nóty tabáku.

Dnes tato sága uzavírá kruh k potěšení všech milovníků osobitých vůní. Limitované edice A*Men Pure Coffee, A*Men Pure Malt a A*Men Pure Havane jsou znovu-uvedeny v pánské linii vůní. Sběratelská edice roku 2014, A*Men Pure Wood, který klade důraz na dřevité nóty, završuje tento výjimečný výběr.

AMen Pure Coffee

Káva ve svém přirozeném stavu představuje jednu z nejkomplikovanějších ingrediencí pro práci parfumérů a je tak pro ně neuvěřitelnou výzvou. Struktura originální vůně A*Men byla kompletně přepracována a vy si tak můžete dopřát potěšení ze šálku jemné kávy. Koncentrát energické vůně je obohacen o cedrové dřevo a pižmo pro zesílení smyslných aspektů vůně. Tvůrce vůně, parfumér Jacques Huclier pro Givaudan, stvořil vůni, při které se budete cítit podobně, jako když ochutnáte šálek dobré kávy espresso.

I flakony vůní z limitované edice jsou sběratelským skvostem. Vystihují energii i charakter vůně v její nejčistčí podobě.

Foto: Archiv značky