To nej z říjnových obálek

/ Redakce

Září přineslo nejočekávanější čísla módních magazínů roku. Předbíhaly se v editorialech, výšce, tloušťce i obsahu. Proto je velice těžké na ně následující měsíc navázat. Jak se jim to povedlo, alespoň v kategorii titulní strana, tak na to se podíváme právě dnes.

Říjnovým obálkám doslova kraluje modelka Cara Delevingne, která se objevila na titulce australského Vogue. Výrazné šaty, náušnice i diamantová koruna včetně přísného výrazu z této sympatické blondýnky rázem dělají panovnici celého módního světa. A může za to přehlídkový outfit Dolce & Gabbana.

U Vogue ještě chvíli zůstaneme, nemůžeme si totiž nechat ujít obálku portugalské verze, na které je vyobrazena česká modelka zažívající obrovský zahraniční úspěch – Hana Jiříčková – v koženém outfitu s rozcuchanými blond vlasy a nepřístupným výrazem.

Opravdu velice originální a barvami hýřící obálku nabídl titul Dazed & Confused s Lindsey Wixson obklopenou modelkami v maskách a modelech od Maison Martin Margiela.

V australském Harper´s Bazaar vsadili na jistotu – krásnou Rosie Huntington-Whiteley v plavkách Zimmerman a prostředí písčité pláže. Tato anglická modelka je ale také k vidění na obálce britské mutace Elle, kde by ji ovšem v platinové paruce a černých šatech Miu Miu poznal asi málokdo.

V britském HB dostala v říjnu možnost předvést svoji nezaměnitelnou krásu pravnučka slavného spisovatele, Dree Hemingway, která zaujala kombinací vzorovaného svetru a skládané černé sukně. Narozeninové vydání Vanity Fair ozdobila, s dortíkem v ruce a blankytně modrýma očima, Kate Upton, kterou fotografovala Annie Leibovitz.

A taky si nenechte ujít ruskou Elle s Anais Pouliot či její japonskou verzi se zpěvačkou jménem Rita Ora. Romantická obálka včetně výrazného make-upu a květinového kloboučku vám jistě zažene první podzimní chmury a špatnou náladu.

Foto: Facebook.com; Pinterest.com