Top sympaťáci podle redakce Iconiq.cz

/ Michaela Hošková

Jak už jsem avizovala v listopadovém editorialu, tento měsíc se “ostře” zaměříme na muže. Dle prozatímní odezvy vás čtenářů, jsme trefili do černého a v tématech věnovaných mužům hodláme pokračovat.

Při poradě nad tématy na tento týden jsme si udělaly krátkou přestávku, kterou jsme věnovaly (my redaktorky) sestavení žebříčku těch největších sympaťáků. Tento žebříček však nebude mít svého vítěze, protože paradoxně jsme se nikdy neshodly na jediném jménu. I když…jeden tam přeci jen byl a to věčný záletník, ale velký sympaťák George Clooney. Každá z nás máme toho svého pana Božského a každá byla trochu zaskočena vkusem té druhé. My ženy umíme být tajemné a klamat tělem i co se vkusu na muže týká-).

George Clooney

U mě asi nikdo nečekal, že jsem podlehla kouzlu rockera, který ve svém mládí prodával drogy, čelil vězení, ale naštěstí včas našel tu správnou cestu, založil s bratrem rockovou skupinu Nickelback a nedávno se oženil se neméně slavnou zpěvačkou Avril Lavigne. Řeč je o Chadu Kroegerovi, který minulý čtvrtek se svou skupinou zavítal i do Prahy do O2 arény. Na koncerty nechodím. Z tak velkého množství lidí mám pocit paniky, ale touha vidět Chada živě všechny obavy překonala. Závěr…škoda, že už nejsem pubertální holka, která si lepí na stěny plakáty:-).

Chad Kroeger

Chad Kroeger

Svorně jsme se také shodly k náklonnosti ke skotskému herci Jamesi McAvoy. Do širšího povědomí českých diváků se James zapsal postavou kozlího muže Tumnuse v pohádkové fantasy Letopisy Narnie: Čarodějnice a skříň, zfilmované podle knižní předlohy C.S.Lewise. V roce 2006 James kritiky zaujal rolí Nicholase Garrigana, mladého lékaře v úspěšném filmu o diktátorovi Adim Aminovi – Poslední skotský král. Tento úspěšný herec získal i řadu ocenění. V roce 2003 převzal cenu Emmy za roli v seriálu Děti Duny, o rok později ocenění britské Comedy Awards v kategorii – nejlepší herecký nováček a v roce 2006 získal cenu BAFTA v kategorii – nejlepší mladý objev roku.

James McAvoy

Kosmetická redaktorka a dvorní fotografka Kamila Písaříková se netají ke svému obdivu k herci a režiséru Ryanu Goslingovi. Tento sympatický Kanaďan hraje od útlého dětství. Do povědomí se dostal například hlavní rolí v kultovním filmu Drive, kde si zahrál s roztomilou Carey Mulligan. Velmi pohlednou dvojici vytvořil také s Georgem Clooney ve filmu Den Zrady. V soukromí tvoří již několik let pár s krasavicí Evou Mendes. Kamila by se také nebránila soukromému setkání s Wenthworthem Millerem, jehož si zamilovala v seriálu Prison Break. V jeho žilách koluje americká, anglická, jamajská i holandská krev a Kamila by na něj jistě s radostí zaostřila objektiv.

Ryan Gosling

Wentworth Miller

Módní redaktorka Ema Janáčková si sice ihned nevzpomněla na jméno herce, který ztvárnil hlavního hrdinu ve filmech Iron Man, ale že kouzlu Roberta Downey Jr. podlehla, bylo patrné na první pohled. Tento úspěšný herec, který v minulosti okouzlil i herečku Sarah Jessica Parker, je rebel a často neřízená střela. Možná právě to Emu inspiruje, protože i ona ve svém oboru umí být nekompromisní, ale rovněž úspěšná. Jeho charisma, mužnost a neodolatelný hlas z něj zkrátka i přes jeho temnou minulost dělá stále muže, jehož obdivují ženy každého věku.

Robert Downey Jr.

A kdo láme srdce naší bloggerky Moniky Kolářové? Rozhodně to není Brad Pitt, jak by se dalo očekávat, nýbrž Ben Affleck nebo nestárnoucí Johny Deep. Ten je lamačem dívčích srdcí již celou řádku let a zlomil i ta slavná Kate Moss nebo Vanessy Paradis. Jeho charisma a rebelské oči si získávají srdce i těch později narozených. Slušňák Ben Affleck je vzorný otec tří dětí a věrný manžel úspěšné herečky Jennifer Garner, možná právě tím si stojí na žebříčku sympaťáků hodně vysoko.

Johnny Deep

Ben Affleck

A kdo další si získal srdce redakce Iconiq.cz? Nechybí ani zástupci James Bonda, jmenovitě Pierce Brosnan i Daniel Craig. Každý je úplně jiný a každý představuje tak trochu jiného hrdinu, i když se jedná o jednoho agenta 007. Intelektuálky osloví spíše Pierce, který by se měl držet rolí s hladkou tváří a oblečený do saka. A hlavně ať nezpívá. Jeho role v muzikálu Mama Mia ho katapultovala do sekce průměrných až žalostných. Daniel Craig je pravý opak. Daniel vypadá nejlépe spoře oděn, ale pokud se stane vaším ochráncem, pak i v obleku není k zahození. Své o tom ví i samotná britská královna, kterou Daniel v roli Jamese Bonda doprovodil na zahájení Olympijských her v Londýně.

Pierce Brosnan

Daniel Craig

A o kom vy sníte, když se nikdo nedívá?

Foto: Profimedia.cz