Trench coat : 7 způsobů, jak ho nosit jinak

/ Redakce

Vypadá to, že jaro je konečně tu. Spolu s ním příchází i update šatníku. A co že by v něm letos nemělo chybět? Jednoznačně trench coat!

Tento kousek vám určitě nesmí chybět. Je to naprostý evergreen stejně jako kůže, nebo denim. Pro svou popularitu se nosí už léta. A i přesto v něm každý rok můžete zazářit. Jak ho tedy nosit, aby to nebyla nuda?

Pantofle

Trench coat ve variantě s lodičkami nebo teniskami známe všichni. Proč tedy místo nich nezkusit pantofle? Ty jsou navíc trend letošní sezóny.

3cb29413dfc9ffbcff453b8ef42d27db

Detaily

Už vás nudí nosit několik sezon stále ten stejný béžový kabát? Vyšperkujte ho! Inspirujte se u Anny Dello Russo, které je královnou trenchů. Zkuste mu dát výraznější pásek, nebo přidat brož. Odvážnější mohou použít trendy nášivky a záplaty, které jsou letos také velkým trendem.

Anna Dello Russo in PradaBarva

Béžový trench coat je klasika, o tom žádná. To ale neznamená, že ho musíte nosit pouze v této barvě. Na výběr máte hned celou škálu odstínů. My doporučujeme khaki, šedou a navy. Nebo vsaďte na baby pink jako Karolína Kurková.

Karolína Kurková

Karolína Kurková

Materiál

Kromě barvy můžete také zkusit jiný materiál. Skvěle vypadá například kůže, nebo semiš. Pro extravagantnější variantu můžete sáhnout po latexu.

Kim Kardashian 2-20141211-11

Kim Kardashian

Boyfriend

Ano, samozřejmě, že i váš přítel může nosit trench coat. My teď ale máme na mysli střih kalhot “boyfriend”. Uvidíte, jak skvěle odlehčí celkový look. Nezapomeňte však boty na podpatku. A přítele k tomu!

ripped-jeans-and-camel-trench-coat

Bez rukávů

Milujete tento tento ikonický kousek natolik, že se ho nechcete vzdát ani při zvyšujících se teplotách? Máme ideální řešení. Zkuste soft variantu trench coatu a to ve formě vesty.

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Šaty

Další varianta do vyšších teplot. Oblékněte si trench coat tak, aby vypadal jako šaty. Stačí ho pouze zapnout a přepásat páskem. Abyste zabránili případnému faux pas, oblékněte si pod něj krátké, avšak nevykukující šaty.

e9ee5f43e49fc468a7719cc1a4191e97

Karolína Kurková

 

zdroj: artofthetrench.burberry.com, pinterest, gastrochic.com, popsugar.com