Trocha luxusu pod stromečkem

/ Redakce

S nadšením odpočítáváme čas, který zbývá do začátku Štědrého dne. Stejně tak kompletujeme a balíme všechny dárky, jež jsme nakoupili pro své nejbližší. Pokud ale máte stále pocit, že vám stejně přeci jen něco chybí, dodejte času rozbalování dárků trochu luxusní jiskry.

Stačí zamířit do našeho hlavního města, konkrétně do Pařížské ulice a neminout výlohu, kterou zdobí nádherné sáně tažené divokou kachnou, zimní instalaci nemůžete rozhodně přehlédnout.

Vytouženou jiskrou může být totiž například dárek v podobě luxusního zboží z pražského butiku Louis Vuitton. Právě u LV najdete i v předvánoční čas široký výběr dámských hřejivých šátků s leopardím vzorem či pánských delších šál s logem značky. V nabídce nechybí ani kašmírové čepice a minimalistické stylové pásky.

Dámy s jistotou ocení nepřehlédnutelné kabelky typu Alma, Metis, Portobello i Neverfull s klasickým monogramem. Pánové nešlápnou rozhodně vedle, pokud pod stromeček nadělí drobné psaníčko či klasickou peněženku, která dojme každou ženu svojí nadčasovostí. Další inspirace hledejte v naší fotogalerii.

Foto: Archiv firmy