Tváře světových značek

/ Redakce

Každá značka chce mít svou tvář. Je důležité najít tu pravou.

Světové značky nad každou novou kolekcí přemýšlí dlouze a ihned se ji snaží spojit se známou osobností. Často je právě ona osobnosti i inspirací. Najít tu správnou je složité, ale musí to být sázka na jistotu. Od přesného zvolení tváře značky se odvíjí dlouhý proces reklamní kampaně, která musí být trefná a oslovit cílovou skupinu, pro kterou je kolekce, produkt, určena. Zákazníci si při vyslovení jména osobnosti musí jednoznačně vypadat i značku, která je s ní spojena. Teprve poté je kampaň úspěšná. Je to jako s dabingem. Když nějakého světového herce, nenamlouvá ten samý český herec, nikdy to není ono. Již nyní je jasné, že nový film Toma Hankse už nikdy nebude v české verzi prvotřídní, protože hlas Vladimíra Dlouhého nikdy nezazní.

U značek je to sice trochu jiné, ale princip je stejný. Zde se tváře mění s pravidelností, ale vždy si i po letech na ni vzpomeneme. I české módní návrhářky hledají ty správné tváře svých značek. Například všechny víme, že šaty, které si oblékne momentálně jedna z nejvíce obsazovaných hereček současnosti Tereza Kostková, jsou téměř stoprocentně od Tatiany Kovaříkové. Právě Tereza se stala tváří kolekce TATIANA pro jarní a letní období. Klára Nademlýnská si zase zvolila pro svou značku úspěšnou modelku Terezu Maxovou, která v jejích šatech ovládla i reklamní kampaň Bohemia Sekt. My jsme pro vás vybrali další známé tváře, které nás osobně nejvíce nadchly. Tvář řadě kosmetiky Guerlain by Pucci propůjčila Natalia Vodianova, jejíž uhrančivé oči jsou nezapomenutelné. Překrásná Emma Watson se stala tváří i ambasadorkou Lancôme a její nádherné plné rudé rty ikonou. O Mile Kunis jsme již mnohokrát psali, protože její tvář, která  v současné době zdobí značku Dior, je fascinující.

Elisa Sednaoui je stejně vášnivá jako je i vůně prafému Roberto Cavalli. Kate Moss je zkrátka hvězdou mezi hvězdami světových značek, ale nás nejvíce oslovila v podzimní kampani italské módní ikony Salvatore Ferragamo. Joan Smalls nafotila podzimní kampaň značky Fendi a je její ozdobou. Keira Knightley je ženskost, jemnost a něžnost sama stejně jako je vůně Coco Chanel Mademoiselle. Která z nich je ta nejkrásnější ve vašich očích. Napište nám na naše facebookové stránky, která z nich je pro vás ta nejúspěšnější. Váš názor nás zajímá.

Foto: facebook.com; PR firem