Účes jako umělecké dílo

Vlasové trendy jsou každoročně střízlivé a nositelné. Při kadeřnických show i při focení pro časopisy mohou ale kadeřníci popustit uzdu své fantazie. Vznikají tak kreace, které více než účesy připomínají umělecká díla.

Pro každé roční období, svátky i například plesovou sezonu, vznikají vlasové trendy, které vycházejí z trendů módních, z přání zákaznic i kreativity samotných hairstylistů. I když jsou pokaždé něčím nové, jedno mají společné. Měli by být nositelné a snadno upravitelné. Pro nás zákazníky skvělá volba, baví to ale stále samotné hairstylisty?

Pokud mají alespoň trochu hravou a kreativní duší, pak mi jistě dají za pravdu, že není nad to si občas bláznivě ulítnout a vytvořit sice nenositelný, ale překrásný účes, který mnohdy až hraničí s uměleckými díly. Několik takových si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Nelze jim rozhodně upřít kreativitu a mnohdy geniálně a do detailů stvořený účes.

Nechte se tedy chvilku unést do světa fantazie, sledujte barvy, střih i charakter celého účesu. Často vycházejí z historie, z magického světa pohádek i z koutů světa, kam se jen tak nepodíváme.

Zdroj: Pinterest.com