Unique Fashion Week má svou finální podobu

/ Redakce

Právě probíhá jeden módní týden a již za více než týden nás čeká další. Po MBPFW přijde na řadu Unique Fashion Week. Máme tu čest být rovněž jeho mediálním partnerem, a tak být součástí důležitých módních momentů v naší zemi.

Karolína Bosáková, Barbora Bergová a Petra Němcová organizátorky Unique Fashion Weeku připravily bohatý program pro módní nadšence. Celá událost vypukne v pondělí 21.9. tiskovou konferencí a ukončena bude v neděli 27.9. přehlídkou Marc Cain & VAN GRAAF.

Nebudou chybět ani významní hosté světového formátu. Prahu navštíví bratři Rosso, synové zakladatele fenomenální značky Diesel. Andrea Rooso je kreativní ředitel značky Diesel a Stefano Rosso CEO společnosti OTB zastupující rovněž značky jako Maison Margiela, Marni nebo Viktor&Rolf. Dalším významným hostem bude kreativní ředitelka značky Twin-Set Simona Barbieri. Naše redakce vám již nyní slibuje zajímavé rozhovory.

Hlavní molo najde publikum ve Slovanském domě. Exkluzivní přehlídky proběhnou v luxusním hotelu Boscolo Prague. Nebude chybět Exclusive Cocktail v butiku Dolce&Gabbana v Pařížské ulici. Nebude chybět ani charitativní večer pod taktovkou české topmodelky Petry Němcové, která opět bude vybírat peníze na dobrou věc.

Kompletní program Unique Fashion Week

UFW_PROGRAM-page-001 (1)

Foto: Unique Fashion Week