Úžasná zpráva pro všechny Zara maniačky!

/ Redakce

A je to tady! Ano moment, na který čekaly všechny milovnice a příznivkyně značky Zara je tu! Jaké novinky španělský fast-fashion řetězec přinesl?

První a nejúžasnější zprávou je, že Zara spustila 9. března nákupy online i v České Republice! A to rozhodně není vše,  firma INDITEX, vlastní mimo Zaru také značky Bershka, Stradivarius a Pull&Bear, na kterých můžete začít též zběsile nakupovat omámené září laptopu. Výběr je opravdu obrovský. Mezi dámskou, pánskou, teen a kids kolekcí je mnohdy i větší výběr než v samotných obchodech a cena za dopravu je velmi přiměřená. Navíc nabízí všechny e-shopy také vyzvednutí na prodejně a jeho vrácení zdarma, což nerozhodné nákupní maniačky rády jistě ocení.

zaraeshopskcz2

Další novinkou, kterou Zara spouští, je kolekce Ungendered, která se vyznačuje unisex módou inspirovanou stále rostoucí populací, která touží být anonymní a minimal. Zara se tak zařazuje mezi mnohé další značky, které se do genderové otázky pustili s vervou jako například Louis Vuitton s modelem Jaden Smithem v sukni. Zatím je novinka k mání ve Spojených Státech, kde jsou genderové rozdíly velkým tématem a není divu, že právě tam s kolekcí začali. Nicméně, jak to u Zary bývá, kolekce bude slavit jistě velký úspěch, a brzy si ji budeme moci zakoupit i v tuzemsku.

Unknown

Na výběr je mezi několika unisex kousky jakými jsou světlé denim džíny, basic trička, oversize svetry, ale i například “domácí oblečení” jako jsou tepláky a mikiny. To vše v paletě tlumených barev šedé, bílé a tmavě modré. Zkrátka a dobře, kousky, které by měla mít každá moderní žena (i muž) v základním šatníku nemusí mít vždy nutně označení pánské, či dámské sekce. Konec konců, všichni jsme přeci lidé.

Foto: Zara