Užijte si relaxaci s L`Occitane

/ Redakce

Francouzská značka L`Occitane představuje svoji novinku – kolekci Aromachologie. Poznáte ji podle lahviček jako z apatyky z časů dávno minulých a její účinky vás překvapí už jen na první přivonění.

První řada L`Occitane Aromachologie vznikla v roce 1976 a díky znalostí vůní aesenciálních olejů a jejich vliv na náladu a psychické rozpoložení se nyní představuje ve své znovuzrozené podobě. Kolekce Aromachologie od značky L’Occitane využívá blahodárných účinků esenciálních olejů a vůní na lidské tělo i mysl. Je složená ze dvou produktových řad péče o tělo – relaxační a revitalizační.

Relaxační řada od L’Occitane přináší dva uvolňující rituály – koupelnový, který vás po práci příjemně zrelaxuje a rituál před spaním, který vás ukolébá ke sladkým snům. Koupelnový rituál spojuje účinky teplé vodní lázně se 100% přírodními vůněmi a vysílá tak mysli jasnou zprávu – je čas se uvolnit. Rituál před spaním představuje řadu relaxačích výrobků, které zkvalitní váš spánek. Vybrat si tak můžete například z Relaxační vůně na polštář nebo Masážního tělového oleje.

 

Revitalizační řada přináší osvěžení do nového dne a povzbudí vás, kdykoli potřebujete nabrat sílu v podobě aromatické vzpruhy. K osvěžení těla i mysli často potřebujeme trochu popostrčit. Kosmetika L’Occitane mluví jazykem bylin a ovládá sílu jejich vůní. Revitalizační rituál se 100% přírodními vůněmi a energizujícím účinkem kombinuje pět esenciálních olejů ze Středozemí – citron, rozmarýn, grapefruit, mátu a pomeranč. Na výběr máte tělový peeling, sprchový gel i revitalizační roll-on. Celá kolekce je v prodeji od úterý 12.srpna.

Revitalizační Body srub

Historie Aromachologie od L’Occitane

První přísadu výrobků L’Occitane – esenciální olej z rozmarýnu. objevil Olivier Baussand v roce 1976. Jeho vášeň pro esenciální oleje rostla – podle něj jsou totiž opravdovým bohatstvím v samém srdci bylin. Ovlivňují naše pocity, emoce a pomáhají tělu znovu nalézt harmonii a pohodu. Přes 40 let shromažďuje L’Occitane informace o více než stovce bylin – o jejich léčivých a kosmetických účincích, ale i působení jejich omamných vůní na psychiku člověka.

Foto: Archiv značky L`Occitane