Vánoční inspirace se značkou F&F

/ Redakce

Rok co rok si pro nás britská značka oděvů, obuvi a doplňků F&F chystá větší či menší překvapení. Letos to vypadá, že jsme byli opravdu hodní, jelikož značka nepřestává nadělovat a zásobuje nás nádhernými kousky.

F&F si na nejchladnější a nejradostnější období celého roku připravilo bohatou nadílku, kterou tvoří nejen vánoční čelenky, svetry s motivy sněhuláka či soba nebo vtipné čepice a hřejivé rukavice.

unnamed (8)

V kolekci F&F Home najdete nádherné výrobky, jež společnými silami vytvoří dokonalou atmosféru dlouhých a tmavých večerů. Stačí povolit uzdu své fantazii a nechat se vtáhnout do světa rozmanitých svícnů, voňavých svíček a originálních skleniček na váš ovocný punč.

unnamed

Řada Active je aktivní i v zimě a svojí nabídkou potěší všechny zapálené sportovce a milovníky sněhu. Funkční oblečení, nepromokavé bundy, kalhoty i rukavice z kvalitních materiálů vás budou doprovázet nejen po zasněžených sjezdovkách.

unnamed (12)

Jednou ze zajímavých novinek je také další kolekce spodního a nočního prádla inspirovaná celosvětově úspěšným filmem Fifty Shades Of Grey.

Na jejím vzniku se podílela sama autorka slavné knižní trilogie E. L. James, která asistovala u vzniku devatenácti luxusních kousků, zmiňme například nádherné prádlo z transparentní krajky či provokativní saténové masky na oči.

unnamed (20)

„K Vánocům jsme chtěli stvořit temnou smyslnou linii s jemným náznakem dekadence. Proto jsme zvolili plné tóny zářivé rudé a půlnoční černé, jež navodí kouzlo zakázaného potěšení a atmosféru svátků jsme podpořili jemným vyšíváním a hebkým hedvábným zdobením,“ prozradila autorka.

Foto: Archiv firmy