Vsaďte na elixír krásy podle celebrit

/ Redakce

Jak to jen dělají, že vypadají neustále perfektně? Nestárnou, mají lesklé vlasy, dokonale zářivou pleť, bílé zuby a perfektní postavu. Jsou za vším šikovné ruce plastických chirurgů, hodiny tvrdé dřiny, dobrý make-up? Iconiq zapátral po tom, které tajné kosmetické triky dělají celebrity tolik krásné.

Zabiják celulitidy

Halle Berry má pevné tělo, bez jediného náznaku celulitidy. Jak to dělá? Kromě sportu pravidelně masíruje problematické partie zrnkami mleté kávy, ta díky kofeinovým vlastnostem dokáže kůži skvěle vypnout.

Zářivě bílé zuby

Blake Lively má zaručený recept na bílé zuby i bez návštěvy stomatologa. Je jím kokosový olej! Po každém čistění zubů zubní pastou si několik minut dočišťuje zuby kokosovým olejem. Ten kromě anti-septických schopností dokáže zuby vybělit.

Intenzivní hydratace

Jak udržujte modelka Cindy Crawford svou pleť neustále hydratovanou? Tajemstvím je směs vody a mléka! Smíchejte půl šálku mléka s dvěma šálky vody do rozprašovače a v průběhu dne si jím postřikujte obličej a dekolt.

Rychlé spalování

Zázrak v podobě chilli papriček využívá topmodelka Gisele Bundchen. Do každého jídla přidává malé množství chilli, které zrychlí její metabolismus.

Lesklé vlasy

Miranda Kerr se neobejde bez jablečného octu. Po umytí vlasů si jím proplachuje vlasy. Nejenže tak zamezuje tvorbě lupů, ale dodává vlasům lesk.