Vyhrajte zájezd na Ibizu: s.Oliver a DJ Robin Schulz vás tam odvezou

/ Redakce

Jeden z největších hudebních producentů současnosti, DJ Robin Schulz, se spojil s módní značkou s.Oliver a společně přináší mladistvou kolekci oblečení Q/S designed by. A k tomu navíc soutěž pro vás o skvělé ceny.

Populární oděvní řetězec s. Oliver uvádí na trh novou řadu oblečení – Q/S designed by. Na té se budou podílet zajímavé a známé osobnosti světového showbussinesu. Jako první se designu ujal slavný hudební producent a DJ Robin Schulz.

QS designed by Robin Schulz_spring summer campaign 2017_0920

Oblečení značky Q/S je mladistvé, svěží a vhodné na každodenní nošení do města, ale i na volný čas. Jestli chcete být cool a nad věcí, stejně jako Robin Schulz, pak si určitě musíte pořídit kousky právě z jeho kolekce. Budete se v ní cítit uvolněně a pohodlně za jakékoli situace. Kdo jiný by vám totiž mohl lépe poradit s pohodlným a trendy oblečením, než někdo, kdo je neustále v pohybu a na cestách.

S blížícím se létem navíc všichni potřebujeme oblečení, ve kterém zvládnete jak dlouhou cestu letadlem, tak nekončící večírek. Sám Robin v oblečení ze své kolekce absolvoval světovou tour po těch nejatraktivnějších destinacích světa. A výsledek je jasný. Stylovější a pohodlnější oblečení jen tak neseženete.

QS designed by Robin Schulz_spring summer campaign 2017_4275

Jestli máte chuť otestovat praktičnost jeho kousků, co třeba v nich vyrazit někam do světa? A co takhle rovnou na prosluněnou Ibizu? Jen málokteré místo na světě má pověst většího party místa než právě tento španělský ostrov.

QS designed by_spring summer campaign 2017_1526_February

A co je potřeba udělat, abyste si léto užívali na Ibize?

Stačí jít na stránky https://goo.gl/4ZwQ1H  a jednoduše se zaregistrovat. Pak už jen čekat, věřit a začít se s. Oliver plánovat garderobu na bláznivou nekončící Ibiza party! Pozor! Soutěž trvá do 30.4. 2017!

QS designed by_spring summer campaign 2017_2380_March

Foto: Archiv firem