Vyzkoušejte dietu slavné herečky Kate Hudson

/ Redakce

Kate Hudson vyhrála genetickou loterii, to jí nezapřeme. Nicméně nějaký ten trik tu je. Vyznává aktivní a zdravý životní styl! Jaké je ovšem její tajemství přirozené krásy?

Pravidelně cvičí! Ano, Kate se v mnoha rozhovorech zmiňuje, že není pouze fanynkou jednoho sportu! Například miluje běh, SoulCycle, Barre balet a Brazilian Butt Lift. Nicméně ne všechny sporty má v oblibě. Například cviky s činkama herečku dokáží unudit k smrti.

…a tajemství jejího perfektního bříška?

Tajemství se krývá v Pilates! Není den, kdy si tento příjemný sport nezacvičí. Inu osm let pravidelného cvičení dokáže pořádně zamávat s figurou. Ovšem netají se, že perfektní bříško dokáže také ovlivnit hereččin jídelníček.

Dieta Kate netrápí,… ale?

Kate je z rodiny, která miluje zábavu a posezení s přáteli, no a k tomu jídlo nezbytně patří! Prozradila také, že se velmi nad jídlem nezamýšlí, zkrátka, chce-li si dát fastfood, nelení a dá si jej bez výčitek. Nicméně, jelikož je jednou z mnoha priorit herečky být zdravý, řídí se Alkalinovou dietou. Tato dieta spočívá v odstranění mléčných výrobků, pšenice, masa a rafinovaného cukru kompletně z jídelníčku. Nebo alespoň na minimum. Stejně tak víno a pivo. Občas prý zhřeší na vodce a  tequile.

Ovšem základem je… pořádná snídaně!

“Miluji vejce. Především ty naměkko,” svěřila se herečka o svých snídaňových preferencích. Vaří vajíčka pouhých 5 minut na měkko. To je její nejoblíbenější věc na světě. Když prý byla malá, maminka vajíčka přímo nesnášela, zato časem si k nim našla cestu. Nicméně miluje také sezónní zeleninu a zdravé uhlohdyráty!

Kate-Hudson-2

Zdroj: Vogue