Závratné rozparky na Grammy Awards

/ Redakce

Na 58. ročníku předávání cen Grammy se opět sešlo nespočet krásných večerních rób, které nás v redakci doslova uchvátily. Na červeném koberci se letos procházely celebrity se závratnými výstřihy a rozparky, které ukazovaly jejich dokonalé dekolty a nohy.

taylor-swift-grammys-red-carpet-2016Taylor Swift
Mladé zpěvačce gratulujeme nejen k vítězství v kategorii Nejlepší album, ale také k výběru róby. Komplet z ateliéru Versace odhaloval mnoho nejen díky závratnému rozparku, ale nepůsobil lacině. Nás doslova nadchla jeho barevnost, která Taylor velmi lichotí. Zpěvačka jej doplnila metalickými lodičkami z dílny Stuarta Weitzmana a šperky Lorein Schwartz.

adele-grammys-red-carpet-2016Adele
Adele ví, co jí sluší a tak na předávání cen zvolila klasiku z módního domu Givenchy. Je jasné, že se jedná o zpěvaččin oblíbený model, který dokonale zvýrazňuje její ženské křivky, aniž by působil nelichotivě. Za nás jen, příště by se Adele mohla trochu odvázat a zkusit i jinou barvu než černou. Co myslíte?

ariana-grande-grammys-red-carpet-2016Ariana Grande
Zpěvačka Ariana Grande je krásná a talentovaná, jediné, co jí příroda nenadělila, je výška. S tím si ale skvěle poradila, když si na Grammy oblékla červené korzetové šaty z módního domu Romona Keveza. Nejen že jí neuvěřitelně slušely, ale díky vlečce také opticky prodloužily její postavu. Krystalové psaníčko Jimmy Choo už bylo jen třešničkou, jež dotvořila look do hollywoodského stylu.

lady-gaga-grammys-red-carpet-2016Lady Gaga
Není žádným překvapením, že Lady Gaga svým outfitem šokovala. Její šaty ve stylu dvouřadého saka z dílny Marca Jacobse mělo opravdu maxi rozparek. Pod něj si zpěvačka oblékla dekorativní body a vše doladila červenými lodičkami na opravdu vysoké platformě, které už ke zpěvačce neodmyslitelně patří. Excentrická celebrita neopomněla ani líčení, a i když modré stíny byly více než výrazné, nic nevytýkáme, protože dokonale doladily outfit. Zpěvačka se zkrátka po několika měsících střídmosti vrátila ke svým bláznivým lookům.

zendaya-grammys-red-carpet-2016Zendaya
Kdo nás na letošním předávání cen příjemně překvapil, to byla mladá zpěvačka a bývalá Disney hvězda, Zendaya. Ta na červeném koberci předvedla komplet v pánském stylu. Dvouřadé sako Dsquared2 a široké kalhoty s puky z dílny Butani byly skvělou volbou. Navíc zpěvačka mezi všemi ostatními svým oděvem vyčnívala a to se při takových příležitostech vždycky cení. Třpytivé šperky, jež pánskému looku dodávaly ženskost, byly od americké značky Casa Reale.