Zveme na srpnový Dyzajn Market!

/ Redakce

Již příští víkend se mohou všichni obyvatelé Prahy těšit na další prodejní výstavu autorské tvorby českých návrhářů – Střelecký ostrov bude hostit oblíbený Dyzajn Market.

Ten se ovšem vůbec poprvé ponese na festivalové vlně a fanoušci originálních módních kousků tak budou moci během prvního srpnového víkendu zažít příjemnou změnu celého konceptu Dyzajn Marketu.

48 hodin letní plavby, která startuje 1. srpna ve 12:00 nabídne nejen oblíbené stálice v podobě značek Akari, Playbag, Formace, Youngprimitive či Yaxi Taxi.

Prázdninový Dyzajn Market přivítá řadu nováčků, za zmínku jistě stojí nádobí s přímořskou tématikou od Jitky Tolman, vintage brýle MONOCL, tašky z biobavlny PanicOrganic nebo papírové hračky PEPE.

Samozřejmostí je také limitovaná kolekce Dyzajn Market DYZAJN, která se pro svůj mimořádný úspěch vrací zpátky na scénu. Hudební vystoupení vystřídají módní přehlídky, loutková divadla, těšit se lze na zcela novou chill out zónu, kutilský koutek pro děti či Pánský klub, který potěší všechny hráče stolního fotbálku. Vstup je jako vždy zdarma.

Foto: PR firmy