Zveme vás do Paříže za Franckem Provost

/ Redakce

Kadeřnické salony Franck Provost se nejen ve Francii těší obrovské popularitě. Franck i jeho syn Fabien Provost se starají o vlasy francouzským i světovým celebritám, vytvářejí specifický jednoduše elegantní styl s francouzským šarmem.

Nejinak je tomu i v nové kolekci jaro-léto 2013. V typicky haussmannovském apartmá pózují představitelky nové kolekce se svým kadeřníkem, kterým není nikdo jiný, než Franck Provost. Pozvánka do Paříže, kterou nám Franck posílá pro letošní jaro a léto přichází v elegantním, šik a glamour stylu.

A jaké jsou trendy účesy podle salonu Provost?

Polodlouhé střihy celkově lehce sestříhané a zvláště pak v konturách kolem obličeje. Vlasy vyfoukejte  přes kulatý kartáč, konce stočené dovnitř a u okrajů obličeje směrem ven. Kultovní mikádo je také in, sestříhané v délkách a koncích pro zjemnění základní linie střihu a zachování zaobleného objemu účesu. Konečný výsledek upravte přes kulatý kartáč, aby vynikl objem vlasů.

U dlouhých střihů si vlasy přirozeně upravte přes prsty za pomoci pěny. Vlasy vyfoukejte přes kulatý kartáč, který dopomůže pro pružnosti konečků. Exkluzivní technika, která se provádí pomocí houbičky-Brun Cashmere, zkrášluje hnědé a tmavě kaštanové vlasy světelnými odlesky. I kudrliny letos na jaře frčí, navlněné kulmou pro energické vlny jen lehce zafixujte lakem na vlasy.

U Francka Provost si i pánové mohou přijít pro svůj účes. V pánské  kolekci  jsou vlasy střižené krátce vzadu a na krku a délky nahoře dodají účesu dynamiku s možností nekonečného tvarování.

Franck Provost otevřel svůj první salon již v roce 1975 v Paříži v St Germain en Laye, měl okamžitý úspěch, a tak je v dnešní době otevřeno již více než 500 salonů ve 25ti zemích světa. Syn Fabio Provost jde v otcových stopách a je také kadeřník a umělecký ředitel kadeřnických salonů Franck Provost a Fabio Salsa, další rodinné značky.

Foto:archiv