12. října proběhlo slavnostní otevření nové prodejny Armani Exchange, první svého druhu ve Střední Evropě. Jedinečný koncept butiku našel své místo v nové části Centra Chodov nazvané Designer Gallery. Tváří aktuální kolekce Armani Exchange přitom není nikdo menší, než Cara Delevingne. Úžasnou černobílou kampaň si můžete prohlédnout i v nově otevřeném obchodě, kde vás tato britská topmodelka bude na fotografiích doprovázet.

Značka Armani Exchange otevřela dveře do svého prvního obchodu v nákupním Centru Chodov s uvedením kolekce podzim/zima 2017-2018. Pánská kolekce Armani Exchange podzim/zima 2017-2018 je spojením elegance a volnočasového oblečení. Rychlý a metropolitní jsou slova, která by mohla popsat tento styl. Styl, který vyjadřuje osobnost. Dámská kolekce má měnitelný metropolitní charakter a obsahuje logo značky propracované v nových verzích a zajímavé střihy. Důraz je dán na můžský styl, který je interpretován ženským způsobem, klasické téma z díla Armani.

Openingu se zúčastnila řada známých tváří oblečených v outfitech Armani Exchange. Slovenskou republiku reprezentovali populární zpěvák a skladatel Majk Spirit a moderátorka a modelka Soňa Skoncová, modelka Kateřina Sokolová či Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová.

Prostor o velikosti 195m2 je designován v novém konceptu připraveném pro relaunch značky A|X, který byl inspirován estetickými a moderními industriálními prvky. Přiznané ocelové sloupy, staré dřevo a beton evokuují místo, které by se dalo přirovnat k mladému a dynamickému městu New Yorku. Je to právě městské prostředí, kde se v průběhu času vytvořily rýhy a zářezy na průmyslových podlahách, textury na drsných betonových stěnách a barva rzi na každém kovovém povrchu.

Značka Armani Exchange časem úplně nahradí značku Armani Jeans, která postupně zmizí z našeho trhu.

Módní skupina Premium Fashion Brands své zboží v segmentu dostupné luxusní módy včetně nové kolekce Armani Exchange prodává i přes svůj e-shop.