Cenově dostupnější a mladistvější linie módního domu Hugo Boss nese krátký název – HUGO. Stejně jako starší bratr, nabízí značka HUGO pánskou a dámskou kolekci, obuv a doplňky. Seznamte se s novou kolekcí HUGO blíže.

‘’Sebevědomá, sexy, nebojící se ukázat své pravé já. Taková je žena značky HUGO od Hugo Boss.’’

Podle filozofie HUGO má zákaznice především poznat a vyjádřit sama sebe. A čím jiným se lépe projevit a zapůsobit na své okolí, než outfitem, který vás bude přesně vystihovat? Při tvorbě kolekce HUGO podzim a zima 2017 se návrháři značky Hugo Boss inspirovali hned několika fenomény. Jedním z nich je oslavovaný americký režisér David Lynch, zejména jeho film Zběsilost v srdci a kultovní seriál Městečko Twin Peaks, který odhaluje tmavou stránku maloměstského života. Vytvořené kousky tak zaujmou jak milovníky dobrého vkusu, tak ty, kdo nepohrdnou trochou výstřednosti. Pocity, které má oblečení vyvolávat, jsou ztělesněny především v barvách, potiscích a materiálech. Kolekce hravá a dobře pasuje jak ke klasickému vkusu a stylu, tak i k milovníkům extravagantnějších kreací.

Značku HUGO na český trh přinesla skupina Premium Fashion Brands a najdete ji v pražských kamenných obchodech v Palladium, Centrum Chodov a Nový Smíchov nebo je dostupná na e-shopu www.pfb.cz.