Společnost vznikla před více než 22 lety a jak je vidět i v názvu, chce být stále “IN”. Vysvětlíme vám atrituby našeho loga.

Láhev = příjemný pocit ze setkání s přáteli, kolegy, klienty.

Stuha = spojována se slavnostní příležitostí, pocitem obdarování a pozvání.

Červená barva = evokuje energii, lásku k věci a zároveň je elementem úspěchu a vítězství!

Pro své klienty poskytuje služby na vysoké úrovni, to znamená v nejvyšší kvalitě, kompletně, na klíč. Snahou je zcela naplnit požadavky a přání zákazníků tak, aby byl event nezapomenutelným zážitkem. Je schopna uspořádat akci téměř kdekoli, a to nejen pro menší počet osob, ale i pro širokou firemní klientelu až po několikadenní kongresový maraton.

Při poskytování gastronomického servisu využívá získané dlouhodobé znalosti a zkušenosti z oboru. Kolektiv kuchařů se zajímá a zavádí moderní trendy z České kuchyně a sleduje gastronomii v celé Evropě. Kuchaři vaří z fresh surovin a tradičních českých sezonních produktů. Od roku 2002 je certifikovanou společností v systému HASAP.

Její manažeři jsou proškolení specialisté, kteří jsou s klienty v přímém individuálním vztahu a k dispozici od vypracování návrhu, přes realizaci až po závěrečné vyhodnocení akce, což přispívá ke spokojenosti pořádajících agentur i konečných zákazníků a jejich hostů.

Ne nadarmo má IN CATERING své motto: „Catering srdcem“, které prostupuje všechny činnosti a aktivity jeho zaměstnanců. Není to pouze proklamace, ale doslova hybná síla!