Johann Malle součástí skupiny Premium Design Group

/ Redakce

Johann Malle, výhradně český výrobce luxusních postelí z přírodních materiálů, se stal od října tohoto roku součástí skupiny Premium Design Group, která má za cíl dosáhnout pozice lídra na poli bytového designu pro náročnou klientelu, a to v horizontu tří až pěti let. Spojení společností přinese významné rozšíření prodejní sítě Johann Malle včetně nového showroomu v Bratislavě.

Johann Malle je výhradně českou společností s více než stoletou tradicí zabývající se ruční výrobou luxusních postelí a matrací z přírodních materiálů té nejvyšší jakosti. Veškeré produkty jsou výhradně ruční výroby ze 100% přírodních materiálů, což zaručuje nejlepší možnou kvalitu. Současné portfolio Johann Malle nabízí kromě přírodních matrací, kontinentálních postelí a postelí z masivu ve standardních i atypických velikostech dle přání zákazníka také doplňky jako noční stolky, polštáře, peřiny, toppery a chrániče matrací.

„Spojením se skupinou Premium Design Group dochází ke značnému rozšíření sítě showroomů Johann Malle, v čemž spatřujeme velkou výhodu pro naše zákazníky, kteří budou moci navštívit výstavní prostory na více místech. Nově jdeme blíže také nemalé skupině našich slovenských zákazníků, na něž se těšíme v bratislavském showroomu,“ konstatoval Pavel Smítal, dosavadní ředitel společnosti Johann Malle, který se v rámci společného podniku zaměří na výrobní část a rozšíření výrobních kapacit.

Na straně Premium Design Group aktivity v oblasti kontinentálních postelí kompletně zastřešuje a výkonně řídí Michaela Štědrová, která zároveň působí na pozici obchodní a marketingové ředitelky celé skupiny PDG. „Společně máme velkou příležitost vybudovat silnou značku, která nabízí kvalitou výjimečný produkt a má potenciál být v krátkém časovém horizontu na předních příčkách prodeje na českém i slovenském trhu. Po stabilizaci na Slovensku naším dalším cílem bude expanze do evropských zemí“ komentuje fúzi Michaela Štědrová.

Obchodní a marketingová ředitelka Premium Design Group Michaela Štědrová

 „Johann Malle je silná značka s kvalitním produktem, dlouholetou řemeslnou tradicí a inovativním přístupem, což skvěle zapadá do našeho strategického záměru v oblasti interiérového designu. “ uvedl ke spojení Jakub Křížek, CEO skupiny Premium Design Group.

Více o skupině Premium Design Group

Premium Design Group, která je od září 2017 novou skupinou na poli bytového designu pro náročnou klientelu, směřuje k vytvoření silného portfolia společností v oblasti výroby a prodeje prémiového vybavení domů a bytů.

Premium Design Group je součástí Czechoslovak Premium Brands – silného podnikatelského uskupení privátních investorů zastoupených Jaroslavem Havlem. Skupina dále využívá kontaktů, zkušeností a špičkových služeb profesionálů druhého svého majoritního vlastníka  developerské skupiny SEBRE vlastněné Janem Fidlerem a Petrem Němcem, která mimo jiné spolupracuje s výjimečnými architekty a designery a otevírá dveře na zahraniční trhy, kde dnes již úspěšně působí.