Rodina, práce, přátelé nebo i období letních dovolených… To vše právě vyžaduje naši plnou pozornost, kde si ale v tom všem shonu najít čas na to v klidu obměnit šatník? Naštěstí existují služby, které vám s uspořádáním šatníku pomohou. Jednu z nich nově nabízí například skupina Premium Fashion Brands, která v České republice zastupuje oblíbené značky jako GEOX,  Armani Jeans, multibrand BELTISSIMO, prestižní butiky HUGO, Versace Jeans a Trussardi Jeans. Řetězec, jehož tváří je celosvětově uznávaná topmodelka Linda Vojtová, nově rozšířil své služby o Concierge Premium Fashion Brands program.

Jedná se o nabídku individuálního poradenství. Vaše požadavky dostane jednoduše na starost VIP service manager.  Ten vám do 48 hodin od podání objednávky doručí výběr pečlivě zvolených outfitů vytvořených na míru. Doručit si je můžete domů nebo do kanceláře. Módní concierge dokáže sestavit business look, casual šatník i outfit pro specifické příležitosti. Tuto novou službu pro zaneprázdněné milovníky módy lze využívat v Čechách i na Slovensku, a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Tleskáme také tomu, že služba concierge dokáže zrealizovat naše nápady, které jen nemáme čas dotáhnout. Zajistí dárky a drobné pozornosti pro naše blízké a oživí je třeba i květinami či kosmetikou. Dárek atraktivně zabalí a expresně doručí na zadanou adresu. A my se nemusíme o nic starat a můžeme se naplno věnovat rodině a svým koníčkům.