Historie značky Palmers sahá do roku 1914, kdy byla založena v Rakousku. Zakladatel značky Ludwig Palmers vložil do svého podnikání filozofii sázející na excelentní zákaznický servis, kvalitu, jedinečné produkty a naplnění potřeb zákazníka. Momentálně patří značka mezi největší lídry v sekci spodního prádla v Rakousku a hraje i podstatnou roli na mezinárodním trhu.

Butiky Palmers v tuto chvíli můžete najít například v Německu, Bulharsku, Řecku, Slovinsku, Chorvatsku a v jiných evropských zemích a rovněž v České republice.

Sortiment značky Palmers nabízí široký výběr produktových řad. Kromě svůdného a sexy spodního prádla nabízí značka kompletní sortiment dech beroucích plavek, pohodlného domácího oblečení, smyslných punčoch, nočních košil a nočních kompletů. Co dělá značku jedinečnou, je skutečnost, že ve svých kolekcích nezapomíná ani na muže. Mohou si vybrat ze široké nabídky boxerek, slipů, stylových pyžam, bavlněných triček, plavek, ale i netradičních doplňků, jako jsou například trendové ponožky.

V aktuální ženské jarní kolekci dominuje původní výšivka a květinové vzory, které dávají oděvu velmi ušlechtilý charakter. Jeden z největších bestsellerů kolekce je řada spodního prádla a korzetů, které nesou kombinaci barev a materiálů azurově modré krajky s lehkým béžovým saténem. Součástí kolekce jsou rovněž útlá body, svůdné korzety, samodržící punčochy a plavky, které jsou potištěny originálním letním a etnickým motivem. Všechny aktivní a sportovní ženy potěší značka Palmers širokou škálou sportovních podprsenek vyrobených z funkčních materiálů, které jsou navrženy pro maximální komfort i pro náročné sporty.

Pro ženy, které chtějí provokovat svou svůdností a smyslností, je vytvořena kolekce, které vládnou červená a černá krajka. V kombinaci s dokonale padnoucími siluetami prádla se každá žena stane skutečnou femme fatale.

Nová kolekce je již nyní k dispozici v nově otevřeném butiku v Havířské ulici číslo 5 v centru Prahy.