Značka Wolford vznikla v roce 1950 a je původem z Rakouska. Wolford vyrábí punčochové zboží pro ženy i může, spodní prádlo pro ženy, dámské oblečení jako jsou sukně, topy, svetry a body, stejně jako doplňky. Všechny výrobky jsou vyráběny v Evropě (Rakousko a Slovinsko).

Produkty Wolford jsou vyráběny z těch nejlepších materiálů jako jsou egyptská bavlna, mongolský kašmír nebo francouzská krajka. Pocit luxusu a pohodlí se nedá s ničím srovnat, i proto si značka Wolford zakládá na loajálnosti svých zákaznic.

Nová prodejna v části Designer Gallery v nákupním Centru Chodov skvěle doplňuje portfolio značek módní skupiny Premium Fashion Brands, která se specializuje na segment dostupné luxusní módy. Značky HUGO Hugo Boss, Armani Jeans, Armani Exchange, Geox a Beltissimo můžete nyní zakoupit i online na e-shop www.pfb.cz. Brzy se tam objeví i zboží značky Wolford.

Je to jedna z dalších značek portfolia Premium Fashion Brands, kde můžou registrovaní zákazníci čerpat výhody věrnostního programu.

Více o Premium Fashion Brands 

Premium Fashion Brands (dále jen PFB) je největší česko-slovenský řetězec s dostupnou luxusní módou. Cílem společnosti je dosáhnout v horizontu tří let obratu až jedné miliardy českých korun. PFB má v České republice aktuálně 10 obchodů italské značky GEOX, tři prodejny Armani Jeans, jednu prodejnu Armani Exchange a čtyři multibrandové módní obchody BELTISSIMO s předními světovými značkami jako např. Longchamp, Porsche Design, Lauren Ralph Lauren, dále prestižní butiky HUGO, Versace Jeans a Trussardi Jeans a čtyři outletové jednotky. Na Slovensku působí PFB v rámci módních obchodů Armani Jeans, Trussardi Jeans, Weekend Max Mara a PennyBlack. S aktivitami společnosti se spojila také celosvětově uznávaná topmodelka Linda Vojtová, která se oficiálně stala tváří tohoto řetězce s dostupnou luxusní módou.