Neustále nosí rtěnku.

Opravdu všude! A to i do bazénu, při venčení psa, nebo na nákupu večeře. Tak schválně – kolikrát do týdne vyjdete ven s rtěnkou vy?

Nikdy nevynechávají společné večeře.

Každodenní rituál, při kterém se sejdou s rodinou, nebo přáteli a společně večeří. Žádná rychlá večeře u televize, ale příjemné posezení u dobrého jídla s lidmi, které máte rádi.

Pravidelně jedí.

K tomu se váže další poznatek a to, že Francouzi pravidelně jedí. A je jedno, jestli si k snídani dají croissant, nebo vajíčka. Prostě vždy snídají. A  svačí! Na pláž si nosí připravené svačiny, někteří dokonce i obědy. Zkrátka pravidelnost je na prvním místě.

Neustále se usmívají.

A taky všechny zdraví. Jen si představte, jak by bylo skvělé, kdyby se na vás cestou do práce lidé usmívali a prostě jen tak vás pozdravili a popřáli vám hezký den?

Bezpečně se opalují.

Na rozdíl od nás nemají “fobii” z vysokých faktorů, které nás přeci “nikdy neopálí”. Tady se maže opravdu každý, a to i když je slunce pod mrakem.

Věří si.

Jedno z nejzásadnějších pravidel, které dělá Francouzky trés chic.

Znají svojí velikost a ví, co jim sluší.

Pokud žijete v domění, že všechny ženy nosí velikost 36 a neznají slovo celulitida – jste na omylu. Jen narozdíl od nás vědí, co jim sluší a umějí to podtrhnout. A hlavně! Nestydí se za to, koupit si svoji pravou velikost. Ne, opravdu to, že se nacpete do šatů o velikosti 36 neznamená, že jste zhubla.

Pečují o sebe.

Kromě rtěnky u nich moc líčidel nenajdete. S klidným srdcem vyjdou ven bez make-upu. Ale nikdy se nazapomenou namazat denním krémem, ochranným SPF a hydratačním sérem. Zkrátka péče je pro ně na prvním místě.

Sportují protože je to baví.

Mám pocit, že snad jako jediné nehrají hru “hon za dokonalou postavou”. Necvičí proto, aby měly velikost 36, ale proto, že je to zkrátka baví a chtějí udělat něco pro své tělo a být zdravé.

Investují.

Nemají doma 20 párů bot, ve kterých bolí nohy, 15 kabelek, které do roka vyjdou z módy a 10 pleťových krémů, které neúčinkují. Raději sází na jistotu a oblékají se do kvalitních bot, nosí jednu ikonickou kabelku místo patnácti a používají stále jeden drahý – zato kvalitou prověřený krém.