Bambucké máslo

Bambucké máslo je takový multifunkční zázrak, který můžete použít na všechno. Jako masku na vlasy, na odlíčení i toho nejodolnějšího make-upu, hydrataci nehtů, na suchou pokožku nohou… Jednoduše na cokoli si vzpomenete. Bambucké máslo je navíc přirozeně protizánětlivé a můžete ho aplikovat i na hodně citlivou kůži. I malá lahvička vám vydrží věčnost, a produkt je navíc bio a veganský.

Skin Food

Přírodní zázrak s názvem Skin Food má v kosmetické taštičce třeba Rihanna, které tvrdí, že bez něj nedokáže přežít ani jediný den. Jak ho použít? Lisa Eldrige, make-up artistka jež líčí celý Hollywood, doporučuje rozpracovat malé množství mezi prsty a pak ho jemně nanášet na obličej. Rihanna si ho prý dává třeba i na suché lokty nebo rty.

  Růžová voda

Růžová voda je dalším přírodním bio zázrakem, který můžete použít na nespočet způsobů a rozhodně vám nevyluxuje účet. Organický produkt nezpůsobuje žádné alergické reakce, což je velkým plusem. Takže pokud máte citlivou pokožku, dejte růžové vodě jí šanci. Zhydratuje pokožku před nanesením krému, odlíčením nebo prostě jen tak, během dne.

All about matte!

Jestli hledáte transparentní pudr, který dokonale zafixuje T-zónu a odstraní z vašeho obličeje všechny mastné stopy, nemusíte vůbec sahat hluboko do peněženky. Transparentní pudr od Essence dokáže přesně to, co si přejete. Zmatní, zafixuje, vydrží, neudělá vám na obličeji mapy a ani nezaleze do vrásek.

Multifunkční červeň

Tvářenka, balzám na rty a oční stíny v jednom? Tenhle zázrak umí všechno a navíc u toho vypadá nenuceně a přirozeně – jako kdyby tam ani nebyl. Lehce jím poklepejte na líčka, naneste prsty na oční víčka, na špičku nosu a pak ho ještě naneste na rty. Díky jemnému pigmentu a lesklému finiši dokonale splyne s pletí. Aktuální šťavnatý a přirozený trendy look tak bude na světě raz dva.

Foto: Pinterest, archiv firem