Krepatění vlasů je proces, který vzniká díky nepříznivým vlivům počasí, jako je právě vlhkost a déšť. Krepatění závisí na míře narušené vlasové ochrany kutikulu. Čím více se je narušená, tím snáze vstřebá vlhkost a vlasy začnou nabobtnávat. To vytváří dojem nepoddajných a zničených vlasů. A to je noční můra každého z nás.

Redken Frizz Dismiss

Nejlepší prevencí proti krepatění vlasů je jejich preventivní péče. A to od kořínků, až po konečky. Nespoléhejte pouze na sérum a použijte rovnou celou řadu. Šampon vlas otevře a vyživí, kondicionér ho naopak uzavře. Maskou pak dodáte vlasům intenzivní péči.  S řadou Frizz Dismiss od Redken vás ranní déšť jen tak nezaskočí. Obsahuje exkluzivní Redken Humidity-Resist komplex se směsí brazilského Pracaxi oleje a složkou Aquatoril, které vyživují vlasy a pomáhají je chránit před vlhkostí a krepatěním.

Bumble and Bumble Calming Creme for Coarse Curls

Unikátní produkt je vhodný pro všechny husté, vlnité a nepoddajné vlasy.  Technologie HydraSculpt Blend a brazilský olej  vlasy důkladně vyhladí a zafixuje. Intenzivní hydratační krém Calming Creme for Coarse Curls od Bumble and Bumble zkrotí i ty nejdivočejší vlny!

Alterna Bamboo Smooth Anti-Humidity Hair Spray

Doslova kouzelný suchý lak na vlasy, který je je ultra lehký jako pírko. Díky výtažku z čistého bio bambusu posiluje vlasy. Bio kendi oleje zase dlouhodobě chrání a uhlazují vlasy před vlhkostí. Technologie Colorhold prodlouží barvu a rozjasní barvu vlasů. Lak vlasy zafixuje, ochrání před vlhkem a zanechá je stále pružné. Bamboo Smooth Anti Humidity Hair Spray si prostě zamilujete!

Kérastase Discipline Fluidissime Anti-Frizz

Vlasový sprej pro uhlazení a lesk vlasů. Zlepšuje lesk a pružnost vlasů. Zároveň je chrání před poškozením. A to jak před horkým vzduchem při fénování, tak při kontaktu s vlhkostí. Produkt vhodný pro všechny typy vlasů si jisto jistě najde své místo ve vaší koupelně. Kombinujte se šamponem Discipline Bain Fluidealiste Smooth-in-Motion Shampoo ze stejné řady.