CANDY APPLE dknyRty k zulíbání
Jestli je nějaký trend, který sluší všem ženám napříč generacemi, pak je to červená rtěnka. Letos na jaře se budou nosit chladnější odstíny mražených jahod, malin a jablek. A tentokrát zapomeňte na lesk, rty by měly být matné a hebké jako samet.

Nebesky modrá
Modrá je jakousi jarní stálicí a tak není divu, že i letos jsou modré stíny a linky všech tvarů v první linii trendů. Je jen na vás jestli si vykreslíte tenké linky na horní víčka, vsadíte na blankytné stíny nebo se pustíte do extravagantních vod, vašim očím modrá prospěje.

První bronz
Ještě než vysvitnou první sluneční paprsky, dopřejte své pleti svěží bronz. Věřte, že nic vám nenavodí tak pozitivní náladu, jako pleť zářící tak, jako byste strávila den u moře. Pozor jen na to, abyste zvolila správný odstín bronzeru.

Řasy v první linii
Letos si mohou trendy vyzkoušet i ty ženy, které si běžně vystačí jen se řasenkou. Právě mascara totiž jarní sezónu ovládne. Dají se s ní dělat doslova divy, vytvářet neodolatelné vějíře řas, efekt kočičích očí, hravé efekty ve stylu baby doll nebo barevná kouzla.

VAMPIRE -anna-sui-bks-m-rs16-6822Sexy vampírka
Také někdy toužíte poodhalit svou temnější stránku? Jaro je k tomu jako stvořené. Temné rtěnky v barvě švestek, borůvek a vína přímo svádí k hříšným polibkům.

Nalinkováno
Linky jsou nesmrtelné. Z módy nikdy nevyjdou špičaté kočičí linky ve stylu 60.let, tenké orámování oka, stínování měkkých linek ani odvážné tvary nad víčky a v očním oblouku. Stačí se jen nebát.

Lesk a třpyt
Lesklé stíny, metalické linky a třpytky na očích i tvářích, to vše přinášejí jarní trendy. Mohou být diskrétní a jemné nebo naopak nepřehlédnutelné, ať tak nebo tak, vaše oči a pleť rozzáří na dálku.

Zdroj foto: Pinterest.com