Efekt vůně je opravdu zajímavý, může vytvořit náladu a okamžitě změnit pocity. Chtěla jsem vytvořit moderní “šatník” vůní. Vůně, které mohou být velmi osobní ženě, která je používá.říká Aerin Lauder, zakladatelka a kreativní ředitelka AERIN.

AERIN představuje řadu vůní, které odráží emoce, životní styl a touhu. Podstata je zachycena v pěti různých vůních, z nichž každá vypráví svůj vlastní příběh.

Všech pět vůní bylo vytvořeno z těch nejlepších ingrediencí, pod dohledem samotné Aerin. Každá z těchto vůní představuje něco typického pro ni samotnou. Pět odlišných vůní – Gardenia Rattan, Amber Musk, Lilac Path, Ikat Jasmine, and Evening Rose – jsou jejím osobním vyjádřením.

Kolekce vůní AERIN

Kolekce vůní AERIN

Kolekce vůní AERIN je perfektním doplňkem do světa značky AERIN, odrážející krásu a ženskost jejich zakladatelky. Obal čerpá inspiraci z jejího každodenního života a je inspirován přírodními prvky jako jsou kameny a květiny. Elegantní obdélníkový flakon je ozdoben krásným kamenem, kerý vypadá jako drahokam, je v hezkém a měkkém pastelovém odstínu, specifickým pro každou vůni zvlášť. Každý flakon obsahuje zlatý odlesk, který je osobním podpisem Aerin. Každá vůně je umístěna v krabičce, jejíž potisk navrhla Aerin pro designovou značku Lee Jofa a zachycuje individuální příběh každé z pěti vůní.

Ústřední reklamní vizuál byl nafocen fotografkou a přítelkyní Aerin– Claiborne Swanson Frank. Fotografie nese prvky lehkosti, dědictví a modernosti a zachycuje Aerin v Palm Beach, kde má na sobě krásné, květované šaty od Valentina.

Aerin Lauder

Aerin Lauder

Gardenia Rattan spojuje pocit horkého letního slunce a lehkého vánku, s vůní oceánu a čerstvě řezaných kytek. Obal je obrazem letní zahrady v Hamptonu a jeho potisk “Sayre” je moderním pojetím tradičního květinového potisku.

AERIN Gardenia Rattan

AERIN Gardenia Rattan

Amber Musk vyjadřuje útulný moment, vůni, do které máte chuť se zabalit. Není nic lepšího, než být v zimním období v teple domova – zatopit si v krbu, nebo se prostě jen přikrýt dekou a číst si knihu, nebo časopis. Inspirován dědictvím Aerin, představuje potisk na obalu “Kenlyn” osobní pojetí květovaných potisků, které byly vždy součástí bytového interiéru její babičky Estée.

AERIN Amber Mask

AERIN Amber Mask

Vůně Lilac Path byla inspirovaná šeříkovým keřem, který kvete každé jaro u domu Aerin, na venkově. Šeříky, stejně jako jaro, se objeví rychle a stejně tak také rychle zmizí. Vůně Lilac Path zachycuje tuto opojnou vůni, aby jaro trvalo o něco déle. Na obalu této vůně objevíte potisk “Marila”, který navrhla Aerin pro značku Lee Jofa.

AERIN Lilac Path

AERIN Lilac Path

Ikat Jasmine odráží jedinečný cit; a to je podstatou ležérní elegance. Reprezentuje moderní ženu, je to vůně vyjadřující styl a módu. Stejně jako džínovina, jasmínový tón ve vůni je nositelný po celý rok. Jedinečná kombinace jasmínu sambakového a jasmínu egyptského je obohacena ve vůni o exotickou tuberózu s bohatým sametovým tělem a jemnou svěžestí.

AERIN Ikat Jasmine

AERIN Ikat Jasmine

Láska k růžím patří k tradicím rodiny Lauder. Evening Rose je živá a kontrastní. Šťavnatá ostružina a hustý koňak nečekaně splývají se smyslnou růží Centifolia a bulharskou růží Absolute v zajímavý, svůdný elixír.

AEIN Evening Rose

AEIN Evening Rose

Všechny vůně sežete od února v buticích Estée Lauder.

Foto: Archiv značky