226e882f325c16c37110b2d30a4ef7fbJe dokázáno, že pokud má žena špatné vlasy, cítí se celkově pod psa. Určitě se vám také stalo, že jste se ráno probudila a všechno bylo špatně. Vlasy jste si nemohla za nic na světě upravit tak, aby vám to alespoň trochu slušelo a tím pádem jste měla pokažený celý outfit. Nepomohlo by vám ani kdybyste se od hlavy k patě oblékla do Chanelu, protože se prostě cítíte pod psa. Takový den je nejlepší strávit s vlasy staženými do uzlu, v pyžamu a v posteli, ale ne vždycky to jde. A tak pro vás máme pár tipů, jak si tenhle perný den alespoň trochu ulehčit.

– Zima je ideální na skrytí špatných vlasů, stačí si nasadit čepici nebo klobouk, které si díky uvolněným trendům nemusíte sundávat ani v místnosti.

– V takový den budete potřebovat pár věcí, díky kterým dáte své vlasy alespoň trochu dohromady. Mějte při sobě pinetky, čelenku, šátek, podložku pod drdol a pár gumiček do vlasů.

– S vlasy vám pomůže obyčejný zubní kartáček. Nastříkejte na něj lak na vlasy a jemnými tahy upravte. Díky tomu budou vlasy držet na místě, ale nevznikne na nich tuhá vrstva.

– Mějte s sebou suchý šampon, který nejen zbaví vlasy mastnoty, ale pomůže vám i s jejich texturou, aby se lépe upravovaly.

– Ve vaší koupelně by nemělo chybět kvalitní sérum na vlasy, které okamžitě vyživí a zacelí konečky a vlasy tak budou vypadat zdravěji.