Hravé a jednodílné plavky

Přijde-li řeč na jednodílné plavky, věřte, že už dávno se nejedná o retro záležitost. Před pár sezonami se vrátily ve velkém a je jasné, že se z nich stal basic kousek, který už trendům podléhat nebude. Tento typ plavek najdete skutečně u jakékoliv značky, vyberete si tedy z nespočtu stylů a stoprocentně narazíte na model, který k vám prostě sedne.

Chic bikiny

Že se chcete pořádně opálit? Pak se asi spíše poohlížíte po dvoudílných plavkách. Zvolte bikiny se sexy střihem, sportovnější kousek s hravým vzorem a nebo vsaďte na oblíbené florální motivy. Jste-li zastánkyněmi jednoduchých černých modelů, pak vaše hledání bude jednodušší, než si myslíte. A romantické povahy si také vyberou!

Cool šátky na hlavu

Nepodceňujte ochranu proti slunci. Víme moc dobře, že ne vždy se mezi dvanáctou a třetí hodinou odpolední uchýlíme do stínu, když je slunce nejnebezpečnější, ale také nejlépe opaluje. Myslete tak na pokrývku hlavy, která bude praktická a dokonale stylová. Uvažte si okolo hlavy ležérně šátek a nebo rovnou zvolte turbanové designové modely!

Elegantní klobouky

Cítíte se spíše na elegantnější, méně nápadnou klasiku? Pak běžte to dalšího basic kousku šatníku a pořiďte si slamák! Tradičních béžových odstínů najdete velké množství, ale kdybyste se přeci jen chtěly trochu odvázat, nebojte se barevného kousku nebo dokonce černého modelu, který udělá větší službu, než čekáte.

Nezbytné sluneční brýle

Někdo sluneční brýle vytahuje až v letních měsících, někdo se bez nich neobejde celoročně. Ať už patříte do jakékoliv kategorie, je jasné, že brýle jsou aktuálně nutností. Proto se rovnou zaměřte na super stylové kousky, které dají osobitost i tomu nejjednoduššímu outfitu. Jaké si vyberete, trendy úzké, klasické černé nebo hravě barevné?

Must have šaty

Je tady vůbec potřeba něco vysvětlovat? Pohodlné lehoučké šaty jsou prostě letní nezbytností, po níž sahají i milovnice spíše podzimního oblékání a vrstvení. Když jsou však teploty na třicítce, nedá se nic jiného dělat, tak ať už strávíte léto doma nebo na dovolené, sáhněte po takových modelech, v nichž si i parné dny zamilujete!

Trendy pantofle

Pantofle neboli pool slides jsme si pro streetwear nádech a pohodlnost zamilovaly natolik, že po jiných odpočinkových letních botách už ani nekoukáme! A kdybychom chtěly, byl by to nejspíš problém, protože právě pantofle najdete naprosto v každé designérské kolekci už několikátou sezonu. Dejte jim šanci!

Péče na cestu

Last but not least. Módní výbavu už bychom měly, tak nezapomínejme ani na potřebné kosmetické produkty. Vezměte si jen ty, které budete opravdu potřebovat, vždyť víte, jak to s taštičkou plnou make-upu na dovolené vypadá. Vyzkoušejte sprej s uklidňujícími účinky, abyste usnuli na novém místě, sbalte si miniatury vaší oblíbené basic kosmetiky a nezapomeňte na ochranu pokožky!