Lena Lademann

Německá influencerka Lena se často a ráda ukazuje s perfektním make-upem. Během týdnů módy je navíc potřeba ho ještě trochu zdokonalit. Za tenhle přirozený, rozjasněný look dáváme jedničku – hned se dvěma hvězdičkami.

Kate Bosworth

Už jste slyšeli, že něžná kráska Kate Bosworth bude hrát hlavní roli v připravovaném filmu TATE o životě herečky a modelky Sharon Tate? Takhle se Kate na roli připravuje. Podobu vidíme už teď!

Candice Swanepoel

Také máte pocit, že je Candice Swanepoel, andílek Victoria’s Secret, pořád na pláži? Alespoň podle jejího Instagramu to tak vypadá. Candice vypadá s přirozeným make-upem a účesem jako královna všech moří.

The vibe @tropicofc

Příspěvek sdílený Candice Swanepoel (@angelcandices),

Rosie Huntington Whiteley

Kdy jindy byste měly mít lepší make-up než na červený koberec? Rosie je, alespoň podle nás, vždy perfektní. Nikdy to s líčením nepřežene a vždy vypadá maximálně přirozeně. Tentokrát se ale překonala, tohle prostě nemá chybu!

Příspěvek sdílený Rosie HW (@rosiehw),

Louis Follain

Francouzská it-girl Louis vám nejspíše bude připomínat legendární Jane Birkin. Pokud krásku s laníma očima a její styl milujete, určitě dejte follow i její mladší francouzské dvojnici. Z téhle fotografie máme chuť ostříhat si ofinu (ano, víme, že to je často jeden z nejhorších nápadů).

?

Příspěvek sdílený Louise Follain (@louisefollain),