Bella Hadid

Bella má vždy ten nejsvěžejší make-up – dokonalá pleť, přesně ten správný odstín červené na rtech, k tomu dokonalý rozjasňovač a super přirozený vzhled je na světě. Kéž bychom takhle vypadaly každý den i my.

Selena Gomez

Selena a její vizážisté a stylisté se perfektně starají o její image a skvělé beauty looky. Nám se ale stejně nejvíce líbí přirozenost. Kdy totiž každý z nás vypadá nejlépe? Když jsme nejšťastnější, no ne?

Elsa Hosk

Jestli nás nějaký vlasový trend nepřestává bavit, tak jsou to růžové vlasy. Mají pozitivum, že vůbec nemusí být permanentní a že když použijete správnou techniku, vůbec vám neponičí vlasy. Elsa vypadala na festivalu Coachella v růžových vlnách dokonale.

Later Palm Springs ???? @victoriassecret @derekkettela

Příspěvek sdílený elsa hosk (@hoskelsa),

Emily Ratajkowski

Emily zůstává věrná svému oblíbenému beauty looku a nás to moc baví. Její bronzové oční stíny a výrazné nude rty jsou stylem, kterým nikdy nic nezkazíte. Takový neutrální, ale přesto výrazný make-up můžete nosit přes den i večer a dokonalý vzhled je zaručen.

@ifeelpretty premiere ✨ can’t wait for you to see! ? @amyschumer

Příspěvek sdílený Emily Ratajkowski (@emrata),

Rosie Huntington-Whiteley a Kate Bosworth

Naše dvě oblíbenkyně na jedné fotce? Dokonalost sama. Kate i Rosie mají podobný styl, co se líčení týče – zdravý look s výraznými rty a přirozený, jemně zvlněný “lob”. Šláply snad tyhle dvě někdy vedle?

Weekend birthday memories ??✨ loved celebrating you Rosie + Cassandra xx

Příspěvek sdílený Kate Bosworth (@katebosworth),