Tracee Ellis Ross

Herečka, komička a scenáristka Tracee je jedním z mála lidí, kteří si můžou dovolit vzít si na sebe naprosto cokoliv – čelenku se zářivými kameny nebo květovaný kostýmek a vždy bude vypadat cool. A to stejné platí i pro make-up. Tracee si troufne na vše a každý trend si doslova přivlastní. Růžové stíny? Běžíme do Sephory, protože tenhle look chceme taky.

A WEE SPLASH OF PINK FOR MONDAY!

Příspěvek sdílený Tracee Ellis Ross (@traceeellisross),

Yara Shahidi

Mladá herečka Yara Shahidi je tváří, kterou ještě hodně uvidíte. Stala se mluvčí mladé generace amerických teenagerů (jí samotné je 17 let) a je naprosto neuvěřitelná. Kéž bychom byly v 17 stejně sebevědomí a uvědomělí všichni. Na Instagram postuje spoustu pozitivních příspěvků, je zastánkyní přirozené krásy, ale rozhodně se nebojí s make-upem experimentovat. Zdravá rovnováha musí být.

Candice Swanepoel

Candice je hrdinkou minulého týdne. Ani ne měsíc po porodu syna Ariela si vyrazila na pláž, a co se nestalo. Internetoví šířiči pozitivní energie se do ní pustili – tohle že je modelka Victoria’s Secret? Candice je ale i přesto, že vlastní jedno z nejkrásnějších těl na světě, pořád skutečnou ženou a nemá problém všechny upozornit na to, že tyhle nesmyslné požadavky na ženská těla jí jsou víc než jedno.

?

Příspěvek sdílený Candice Swanepoel (@angelcandices),

Camille Rowe

Cool holka, která má super styl a ničeho se nebojí. Camille máme moc rádi. Není to totiž typická modelka. Její Instagram je směsí netradičních výjevů, jako je třeba právě tenhle. A my si říkáme, proč ne? Selfie s pleťovými maskami jsou stálicí sociálních sítí a my jsme za to rádi, protože si alespoň vzpomeneme, že krásná pleť začíná péčí a že už uplynul další týden a je tedy čas na další kolo!

@cuup coming soon

Příspěvek sdílený Camille Rowe -Bel (@fingermonkey),

Camilla Pihl

A na závěr další dávka přirozenosti. Kdy jindy, než v létě odložit make-up a všechno líčení a užít si pocit čisté pokožky, hřejivé slunce a nechat obličej dýchat a načerpat vitamín D? A vlasy nechte taky jen tak – drdol nebo cop jsou ideální. V létě rostou vlasy rychleji, takže je neničte zbytečnými stylingovými ideami a nechte je volně vlát!