Rosie Huntington-Whiteley

Víme, Rosie dáváme do našich beauty článků často. Co ale máme dělat, když královna make-upu právě založila svojí vlastní značku šminek a my je nutně potřebujeme úplně všechny? Klasická krása prostě nikdy neomrzí. A teď můžeme vypadat jako Rosie i my. Aspoň trošičku.

Tina Kunakey

Co je pro dokonalý make-up nejdůležitější? Krásná pleť. A jak na ni? Domácí lázně jsou naše oblíbená večerní aktivita po dlouhém dni na sluníčku. Masky, jemné peelingy, čistící gely a fluidy. Navrch séra, krém na oči, obličej a olej na obočí a řasy. K tomu samozřejmě hutná vrstva masky na vlasy a velký župan. Aplikujte kůru alespoň jednou týdně. Příval klidu a štěstí zaručen.

Zoe Kravitz

Zoe má to štěstí, že její genetika pochází od dvou velmi pohledných lidí, což jí beauty záležitosti dost usnadňuje a špatně nevypadá, a nejspíš ani nebude vypadat, nikdy. Blond, černé vlasy, výrazný makeup nebo úplně přirozený. Kočičí linky a krajková čelenka? Proč nás to nenapadlo dřív. Magicky fialové šaty jsou jen dokonalým rámem vycizelovaného obrazu.

Oh, hi.

Příspěvek sdílený Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz),

Brooke Shields

Jaké nejdůležitější beauty přípravky si bezpodmínečně musíte pořídit hned zítra? Optimismus a spokojenost. Nemůžeme vám říct, kde je seženete, ale až se vám to podaří, budete krásná navěky a nic vašemu looku neublíží. Ani špatný účes, ani rozmazaná řasenka nebo rtěnka na zubech. Brooke Shields je stejně krásná jako v Modré Laguně a my tušíme, co za tím stojí.

a sun kissed Sunday stroll

Příspěvek sdílený Brooke Shields (@brookeshields),

Maya Stepper

Možná se tak narodila, možná je to chytře použitý rozjasňovač a tvářenka. Takhle krásnou pleť, jako má Maya, stačí v létě podtrhnout trochou bronzeru nebo růžovými tvářemi a chytře použitým rozjasňovačem. Řasenku v létě zapomeňte na dně kosmetické taštičky, stejně jako make-up a kontury. Není nic hezčího, než přirozená krása, která není zakrytá nánosy produktů – hlavně v létě. Stejně nemá cenu se o kontury pokoušet, roztečou se totiž hned, jak vyjdete z domu, tak si užijte extra čas a dejte si ráno třeba krátkou meditaci.

Less mascara, more gold. ?

Příspěvek sdílený MAYA (@mayastepper),