Anouk Yve

Na co se v létě těšíme snad nejvíc? Na moře a beach hair. Určitě víte, o čem mluvíme – načechrané, solí slepené a dokonale neupravené. Milujeme to natolik, že slaný sprej máme v koupelně po ruce celý rok. Skutečnému mořskému efektu se ale nic nevyrovná.

Eh, need to buy strapless bra #obviously #boobtube @wewithcurls

Příspěvek sdílený Anouk Yve (@anoukyve),

Julie Sarinana

Kdo říká, že se na pláž nenosí výrazné šperky? Když na sobě máme většinou jenom plavky, chce to nějaké oživení a přidat trochu toho osobitého stylingu. Sluneční brýle, chic čepice a velké výrazné náušnice jsou na pláž těmi nejlepšími doplňky.

 

That Miami heat. ☀️?

Příspěvek sdílený JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules),

Rocky Barnes

V horkém počasí nemá vůbec cenu snažit se o jakýkoliv make-up look. Jediné, co nám zbývá, když chceme vypadat trochu víc “upraveně”, je výrazná rtěnka. Zůstane na místě a pozvedne celý look zase trochu jinam, až vás přirozenost na chvíli omrzí.

Details✨ #ootd ? @matt_coop

Příspěvek sdílený R O C K Y (@rocky_barnes),

Olivia Culpo

Nevíme, jak je v L.A., ale podle dokonalého looku Olivie Culpo bychom si tipli, že tak maximálně 20 ve stínu. No, to nejspíš není pravda, takže chceme vědět, jak to dělá, že jí dokonalý bronzový make-up a princeznovské vlasy vydrží tak dlouho, že se stihne vyfotit na Instagram.

?

Příspěvek sdílený Olivia Culpo (@oliviaculpo),

Anine Bing

Dokonalé obočí jedné z našich nejoblíbenějších podnikatelek/žen superhrdinek nás nikdy nepřestane bavit. Je DOKONALÉ. Nevíme sice, jak to dělá, ale víme, že svůj make-up vždy nosí maximálně jednoduchý.  Pokud vsadíte na perfektní obočí a účes, bude to fungovat vždy.