Rychlá příprava

Ještě než začněte s líčením, přichystejte vaší pleť. A to hned od chvíle, kdy ráno otevřete oči. Ještě v posteli aplikujte na tvář čistící ranní masku. Ano, ještě před tím, než navštívíte koupelnu. K její aplikaci stačí pouhé 3 minuty. Během té zvládnete přípravu kávy, nebo čištění zubů. Poté jednoduše opláchněte vlažnou vodou a naneste oblíbený hydratační krém. Voilá! Čistá, vyhlazená a rozjasněná pleť je připravena na dokonalý make-up.

 

Lehce a přirozeně

Klasický make-up vyměňte za lehké tónovací BB nebo CC krémy. Aplikují se rychle a jednoduše prsty, pleť rozjasní, vyživí a sjednotí její barevný tón. Nic víc není třeba. Nebo vyzkoušejte kompaktní cushion make-up s houbičkou.

Multifunkční zázraky

Na klasické pudrové tvářenky rozhodně není čas. Vsaďte na krémové textury multifunkčních produktů. Ty prsty jemně vklepejte na víčka, tváře a rty. Svěží a šťavnatý look zaručen.

Obočí a řasy

Transparentní gelovou řasenkou zvládnete upravit jak obočí, tak řasy. Její nespornou výhodou je fixace a bezstarostný pocit po celý den. Konec neustálému kontrolování rozmazaných a očí. Pokud si s řasenkou nevystačíte, poupravte pár tahy chybějící linie tužkou na obočí. Tou můžete také zvýraznit oči.