Nobelovka za medicínu

V roce 2018 představila značka Biologique Recherche koncept epigenetiky vytvořením La Grande Crème, formulovaného kolem EpigenActiv ©, který působil na mikro-RNA odpovědné za kožní stárnutí. Pokračování výzkumu DNA a jejího dopadu na kůži vedlo k zaměření na Teloméry. Již více než padesát let vědci pracují na porozumění souvislosti mezi telomery a procesem stárnutí buněk, které vyvrcholilo udělením Nobelovy ceny za medicínu v roce 2009. Telomerová teorie je zcela nejnovější v oblasti stárnutí buněk. Zkracování telomerů je nevyhnutelný jev během stárnutí buněk, který může být urychlen vnějšími faktory, jako je slunce, tabák, znečištění, atd.

27 látek

Na základě těchto zjištění nyní Biologique Recherche představuje nové složení pleťového produktu Le Grand Sérum soustředěného kolem vysoce účinného TélomerActiv ©. Zlepšuje stabilitu a životnost telomerů, aby se zabránilo nevratnému hromadění markerů buněčného stárnutí. Revoluční účinná látka zpomaluje stárnutí buněk a zvyšuje produkci kolagenu. Komplexní elixír působí na všechny problémy pleti související s věkem v boji proti známkám stárnutí, jako jsou vrásky, pevnost, ochrana buněk a regenerace.

Inovativní vzorec koncentrovaných 27 protivráskových, antioxidačních, zpevňujících a regeneračních složek, pomáhá chránit pokožku v každém okamžiku dne. Zlepšuje vzhled pokožky, viditelně redukuje vrásky a činí pleť zářivější. Doporučeno pro Skin Instants© zasažené kožním stárnutím.

Platformy působení

    • Anti-aging platforma Télomeractiv©
    • Regenerační platforma – mimosa tenuiflora a kvasnicový extrakt
    • Anti-vrásková platforma – kyselina hyaluronová, extrakt z řeřichy
    • Zpevňující platforma – peptidy z lískového oříšku, centella asiatica extrakt, granátové jablko extrakt
    • Antioxidantivní a rozjasňující platforma – komplex myrhy, myrty, cibule, wasabi extrakt, extrakt z lístků bílého čaje, mateří kašička

 

Le Grand Sérum, cena: 8 820 Kč