Beauty tip: Obnovující krém Future Solution LX

/ Redakce

Dopřejte své pleti jedinečnou japonskou péči. Přírodní bylina Enmei slibuje hlubokou regeneraci a dlouhověkost pokožky. Jaké další zázračné složky obnovující krém obsahuje?

Legenda transformace

Obklopena světlem. Podporující schopnost pokožky obnovit se. Účinnější regenerace. Kolekce Legendary Enmei pro ženy oddané dosažení přirozeně krásné pokožky. Luxusní rituál péče o pleť.

Síla naší přírody

Dvě výjimečně vzácné ingredience využívající životní sílu přírody. Společně pomáhají podporovat regeneraci pokožky.

Byliny Enmei

Z lesů posvátné hory Koyal známé pro jeho regenerační vlastnosti a dlouhověkost. Bylina Enmei była používána mnichem Kobo Daishi, který léčil nemocné cestovatele. Pro Legendary Enmei Ultimate Renewing Cream se tyto byliny sbírají pouze na tensha-nichi: dny, kdy jsou mystické síly vesmíru na vrcholu.

Green Treasured Silk

Je považováno za výjimečně vzácné. Mimořádná světle zelená barva, její jemnost a měkkost jsou spojeny s její elasticitou a pevností.

Legendární definování

Rysy v obličeji jsou klíčem k celkovému dojmu obličeje. Naplněná energií a podporovaná procesem neustálé regenerace, pokožka lépe odolává gravitaci.

Legendární luxus a péče

Textura je velmi bohatá, přesto se příjemně roztírá. Rychle se vstřebává a výsledkem je hladká pokožka. Vůně, delikátní kombinace květin, jedinečná pro Ultimate Renewing Cream. Hlavní tóny hamanasu, sakury a ume jsou podporovány bambusem, kamélií a vistárií. Uklidňující, pohlcující a evokující japonskou krajinu.

Unikátní vzhled

Charakteristicky japonský, vyjadřující krásu ingrediencí a božskou požehnaností vesmíru. Měkká zelená, připomínající jak bylinu Enmei, tak i zelené hedvábí. Zakřivený tvar kokonu. Perleťová polární záře, která se zobrazuje v sedmi různých barvách v závislosti na úhlu pohledu. Oblázkový zlatý podnos, odrážející dokonalou nedokonalou krásu vytvořenou v přírodě. Smysluplné a luxusní dotyky zvyšují specialitu rutiny Legendary Enmei.

Uklidňující moment

Metoda, která má pomoci probudit vaši pravou povahu. Vědomá posloupnost vás vyzývá, abyste si udělali čas na vnitřní reflexi a zároveň se starali o své vnější já.

Klinické výsledky

Výsledky použití Future Solution LX Legendary Enmei Ultimate Renewing Cream hodnocené instrumentálním měřením a vizuálně odborníky na pleť. Bylo analyzováno pět faktorů a bylo zjištěno, že se významně zlepšily. Vrásky – délka, hloubka, plocha, objem a počet.