Také jste si zamilovali rtěnky všech možných barev? Přírodní nude make-up milujeme, ale občas je super si pohrát s barvami a opustit komfortní zónu. Letos se pozornost přesunula ze rtů na oči. I přesto, že jsme se barevným linkám dlouho bránili, letos je nad slunce jasné, že je budeme nutně potřebovat.

Pokud máte pocit, že barevné linky jsou komplikovaná záležitost, pak vás musíme vyvést z omylu. Jsou nejen zábavné, ale navíc sluší všem. Opravdu. Stačí si najít svojí barvu, pokud vám nesedí modrá, zelená ani červená, jděte do nenápadné bílé, zlaté nebo žluté. Kouzlo také tkví v tom, jak je namalujete. Nemusíte rovnou kreslit silnou linku, stačí drobná tenká linka nad horním víčkem. Upoutá pozornost, působí jemně a zajímavě.

Navíc vypadají skvěle k nude makeupu, takže stačí dokonalá pleť, trochu balzámu na rty, jemná barevná linka a můžete jít.

Podívejte se na příklady, jak barevnou linku nosit. Všechno je to ale jen na vás. Takže nechte inpsiraci proudit a klidně si vymyslete vlastní způsoby, jak tento trend nosit.

Že se linky musí kreslit jen těšně nad linii horních řas? To už dávno neplatí! Skvěle vypadají ve vnitřním koutku oka, uprostřed horního víčka, pod obočím. Linky dokonce ani nemusí být linky, udělejte si třeba pár barevných teček nad horními řasami, vypadá to skvěle!

Sedněte si k zrcadlu a vyzkoušejte si, které vám budou nejvíce sedět.