Růžová voda místo pudru

Matná pleť je pasé, takže si jako poslední krok make-upu naordinujte rozjasňovač a setting spray, který make-up “usadí” a sjednotí. Nemusíte přitom používat žádnou chemii. Skvěle funguje třeba růžová voda.

Rtěnka jako tvářenka

Chcete-li mít lícní kosti co nejdokonalejší, pudrová tvářenka není tím nejlepším nápadem. Zkuste si dát na líčka trochu rtěnky, vklepejte ji do tváře, pak naneste makeup a korektor. Tvářenka nebude vidět a vy získáte přirozený vzhled.

Perfektní linky

Máte rádi oční linky? Pak určitě víte, že hlavně ty v tužce se občas nanášejí dost obtížně. Pokud chcete, aby vás linka při aplikaci netahala a byla rovnoměrná, okolí řas si lehce namažte pleťovým krémem či olejem. Linka pak půjde nanést jako po másle.

Řasy až do nebes

Pro dokonale natočené řasy jsou skvělé kleštičky, to už asi víte. Zkuste však kleštičky nahřát fénem nebo v horké vodě (před použitím je dobře osušte). Natočení vám déle vydrží a budete mít řasy jako panenka.

Brambory proti vráskám

Trápí vás tmavé kruhy pod očima a vrásky? Není nic lepšího než syrová brambora. Stačí ji oloupat, nakrájet na měsíčky a dát na deset minut pod oči. Poté oblast jemně omyjte vlažnou vodou. Kruhy zmizí a vaše pleť bude zářit.