Ručně míchaný pleťový olej č. 6 Sleeping Beauty značky Yage Organics obsahuje 15 nejúčinnějších přírodních rostlinných olejů s 11 výživnými ovocnými a rostlinnými výtažky, vitamíny a fosfolipidy. Černý rybíz, borůvka, baobab, cacay, kamélie, marula, arganový a šípkový olej a další vzácné ingredience vytváří sametovou olejovou směs s jedinečnými účinky. Za speciální zmínku stojí 2 unikátní patentované látky – fosfolipidy a směs mikrořas, které významně působí proti viditelným známkám stárnutí pleti na buněčné úrovni, podporují vstřebávání živin a vytváří ochrannou vrstvu proti ztrátě vody. Olejové sérum č.6 Sleeping Beauty revitalizuje suchou pleť, povzbuzuje regeneraci kožních buněk a tvorbu kolagenu, zmírňuje výskyt drobných vrásek a pigmentových skvrn. Součástí receptury jsou energetické účinky krystalů měsíčního kamene.

Ocenění se ovšem dočkaly i další tři produkty, a to v kategorii Editor’s choice. Pyšnit se jím může pleťové olejové sérum č. 6. Au Revoir Wrinkle. Hlavními ingrediencemi v tomto oleji jsou řasy, plankton a koenzym Q10, doplňují je vzácné oleje napříkald z cacay, sacha inchi, maruly, šípku, kamélie, borůvky, santalového dřeva a baobabu. Patentovanou bioaktivní látkou je zde také směs z mirkořas a fosfolipidy, která zabraňuje poškození DNA a buněčnému stárnutí. Tyto látky dokáží zmenšit hloubku vrásek, zlepšit šupinatost a prozářit pleť. Produkt je ošetřený a zesílený vysokými vibracemi ametystu.

Produkt č. 4, hydratační esence Aqua Splash, je dalším z oceněných. Receptura této hydratační esence přináší revoluční přístup k lokálnímu doplňování kyseliny hyaluronové, který spočívá v kombinování celého spektra molekulárních hmotností. Patentovaná kyselina hyaluronová zaručí lifting obličeje do 30 minut. V séru najdeme i stabilní formu vitamínu C, který pomáhá bojovat s volnými radikály a poškozením způsobeným UV zářením. I zde najdeme v receptuře energetické účinky krystalů, konkrétně akvamarínu.

Posledním z oceněných produktů a zároveň u zákazníků i jedním z nejoblíbenějších, je č. 7 SOS Miracle, lokální péče na pupínky. Tato koncentrovaná směs olejů z jalovce, břízy, hřebíčku, copaiby, karapy, kurkumy, heřmánku marockého, tea tree, levandule a šalvěje spolu s okurkou a papájovým olejem je určena k cílené péči o nedostatky pleti. Receptura olejíčku je maximálně výživná a nezanechává pleť suchou ani popraskanou. Olejíček je energeticky ošetřen a zesílen vysokými vibracemi duhového fluoritu.