U Esteé Lauder (zakladatelka značky má mimochodem kořeny v Československu) mají novou globální beauty ředitelku. Stala se jí francouzská make-up artistka a influencerka Violett.

Violett úplně změní váš pohled na make-up. To, jakým způsobem s produkty zachází a jak o kráse a líčení přemýšlí, je především na Youtube, kde vládnou konturovací tutoriály a velká černá obočí, příjemným osvěžením.

Na Instagramu i Youtubeu má dohromady přes 200 tisíc sledujících. Často sdílí ukázky svojí práce, nebo (a to nás baví nejvíce) obrázky věcí, které jí při její práci inspirují.

Líčila focení snad pro všechny slavné světové magazíny. A pod jejíma rukama se z “malovátek” stávají malířské barvy a obličeje modelek jsou její plátna. S make-upem doslova kouzlí a tak není divu, že si ji Esteé Lauder vybrala jako svoji globální ředitelku. Na starosti bude mít mimo jiné i vytváření digitálního obsahu pro značku.

I share my light coverage foundation technic with @violetgrey? LINK IN BIO?

Příspěvek sdílený Violette (@violette_fr),


Základem pro krásné líčení je podle ní především krásná pleť, o kterou se také extrémně důkladně stará. Vše navíc nanáší prsty – tvářenku, stíny, bázi i korektor. Takže žádné sady štětců u ní nenajdete.

Make-up nanáší jen do středu obličeje a razí pravidlo, že méně je více a obličej by nikdy neměl být zakrytý nánosy líčidel.

Francouzská it-girl make-upu zkrátka rozumí. Je to jasné hned, jak začne popisovat techniky rozjasnění a nanášení pudru, podle renesančních maleb. Geniální!

Navíc je typickou Francouzkou. Umí se sebou pracovat, nesnaží se ze sebe udělat někoho jiného, prostě jen zdokonaluje to, co jí příroda nadělila. To je umění, které bychom se měly naučit všechny. Protože není nic krásnějšího, než přirozená krása a zdravé sebevědomí.

Pure pigments explosion for our #pride celebration mood with @esteelauder #esteebeautydirector ?

Příspěvek sdílený Violette (@violette_fr),


Violett vlastně není jen make-up artistka, je tak trochu i guru francouzské elegance. Její videa rozhodně stojí za zhlédnutí. My jsme se do nich naprosto zamilovali!